Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଭାଗଲପୁର ସେକ୍ସ ରାକେଟ: ପୋଲିସ ହାତରେ ଏବେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଯୁବତୀ, ଖୋଲିବ ମିଥିଳେଶ ଓ ଟିଙ୍କୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟର ଗୁମର

29/07/2019 at 4:48 PM

ଜିରୋମାଇଲ:  ଗରିବ ଗ୍ରାମୀଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲଗାଉଥିବା ବିହାର ଭାଗଲପୁରର ଦେହ ବ୍ୟବସାୟୀ ମିଥିଳେଶ ମଣ୍ଡଳ ଓ ଟିଙ୍କୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଉପରୁ ଏବେ ପର୍ଦ୍ଦା ହଟିବ। ସେମାନଙ୍କ ସେକ୍ସ ରାକେଟରୁ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଯୁବତୀକୁ ପୋଲିସ ଠାବ କରିବା ସହ ନିଜ ହେପାଜତକୁ ନେଇଛି। ତେବେ ଏ ନେଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଭାବକ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ରାଜି ହେଉ ନଥିବାରୁ ପୋଲିସ ନିଜ ଆଡୁ ମୋକଦ୍ଦମା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ପୋଲିସ ଟିଙ୍କୁ, ମିଥିଳେଶ ମଣ୍ଡଳ ଓ ତା ପତ୍ନୀ କୁହାଯାଉଥିବା ଗୁଡିଆ କୁମାରୀ ବିରୋଧରେ ମୋକଦ୍ଦମା ରୁଜୁ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ଲାଗି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢଉ ଚଳାଇଛି। ଟିଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣେୟା ଜିଲ୍ଲା ଭବାନୀପୁର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ମିଥିଳେଶ ମାଧେପୁର ଜିଲ୍ଲା ବିହାରୀ ଗଞ୍ଜ ଅଞ୍ଚଳର। ସେମାନେ ଏକ ଡଜନରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ରଖି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଥିବା ନେଇ ଉଭୟ ଯୁବତୀ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଯୁବତୀଙ୍କ ଫେରାର ହେବା ପରେ ଟିଙ୍କୁ ଓ ମିଥିଳେଶ ଜ୍ୟୋତିବିହାର ଭଡାଘର ଖାଲି କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ସେମାନେ ପ୍ରାୟତଃ କାରରେ ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିବାରୁ କଲୋନୀ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ଚିହ୍ନି ନଥିବା କହୁଛନ୍ତି।

ବିହାରରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟର ଚେର ରାଜଧାନୀରୁ ରାଜ୍ୟର କୋଣ ଅନୁକୋଣକୁ ବ୍ୟାପୀ ଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ଅନେକ ଧୋବଧାଉଳିଆ ବାବୁ ଓ ରାଜନେତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ହାତ ରହିଛି। ମାମଲାକୁ ପୋଲିସ ଗୁରୁତର ସହ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ବେଳେ ଜିରୋମାଇଲ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳ ସମେତ  ବରାରୀ ଓ ଜ୍ୟୋତିବିହାରରେ ପୋଲିସ ଚଢଉ ଜାରି ରଖିଛି। ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୋଲିସ ପଞ୍ଜାରୁ ଖସି ପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଭାଗଲପୁର ଏସପି।  

   Related Posts