Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୦୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ମେ’ ୧୩ରେ ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନ
  • ||
  • ଆଜି ରାତି ୮ରେ ପିଏମ୍‌ ମୋଦୀଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଥାନାରେ ମାମଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ୩ଦିନ ପରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପାତାଳୀ ନଦୀକୁ ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ଉଦଳା : ବାଇକ୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର, ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ରାକ୍ଟର ନେଇ ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଏସଟିଏଫ ପଞ୍ଝାରେ ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଚାଲାଣକାରୀ, ୧୨ କିଲୋ ଓଜନର ଜୀବନ୍ତ ବଜ୍ରକାପ୍ତା ସହ ବ୍ୟବସାୟୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଯାଜପୁର ରୋଡ୍ : ରେଳ ଧାରଣାରୁ କିନ୍ନରଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଥିଲା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ‘ଶିବଶମ୍ଭୁ’, ୧୦ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ନାଇଟ୍ କର୍ଫ୍ୟୁ ବେଳେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ରୂପା ଗହଣା ଲୁଟ୍, ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଚୋରି ବେଳେ ବାଜିଲା ସାଇରନ୍
  • ||

ବିହାର ଚାଲାଣ ହେଉଥିଲା ମଦ, ଟ୍ରକରେ ଲେଖାଥିଲା ‘ ଅନ୍ ଆର୍ମୀ ଡ୍ୟୁଟି ’

9/03/2021 at 8:27 AM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୦୯।୦୩: ପୋଲିସ କବ୍‌ଜାରେ ମଦ ମାଫିଆ । ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର ମଦ କାରବାରର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିଛି ପୋଲିସ । ଘଟଣାସଂପର୍କରେ ଆପଣମାନେ ଶୁଣିଲେ ହୋସ୍‌ ଉଡିଯିବ । ପୋଲିସ ଏପରି ଏକ ମଦ କାରବାର ରାକେଟ୍‌କୁ ଠାବ କରିଛି , ଯେଉଁମାନେ କି ପୋଲିସ ଚେକିଂରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ସେନାର ନକଲି ପୋଷ୍ଟର ମାରିଥିଲେ । ସେହି ଷ୍ଟିକରରେ ‘ଅନ ଆର୍ମୀ ଡ୍ୟୁଟି ’ ଲେଖାଯାଇଛି । ଟ୍ରକରେ ଏହି ଷ୍ଟିକର ମାରି ମଦ ଚୋରାରେ କାରବାର୍‌ କରୁଥିଲେ ମାଫିଆ । ଯାହାର ଖୁଲାସା କରିଛି ପୋଲିସ ।

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡ଼ାକଡ଼ି କରାଯାଇଛି । ସୀମାରେ ଜୋରଦାର ଚେକିଂ ଜାରି ରହିଛି । ଏହିକ୍ରମରେ ଚନ୍ଦୋଲିର ଅଲିନଗର ପୋଲିସ ବିଶେଷ ସୁତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇ ହରିୟାଣାରୁ ଆସୁଥିବା ଏକ ଟ୍ରକକୁ ଅଟକାଇଥିଲା ।

ଟ୍ରକକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ସମୟରେ , ସେଥିରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମଦ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ । ତେବେ ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ଯେ, ଟ୍ରକ ଆଗରେ ‘ଅନ ଆର୍ମୀ ଡ୍ୟୁଟି ’ ଷ୍ଟିକର ମରାଯାଇଛି । ଯାହାଫଳରେ କି ପୋଲିସ ଚେକିଂରୁ ବର୍ତ୍ତିବାର ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ମଦ ମାଫିଆ । କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ଚୋରା ବେପାରୀଙ୍କ ସମସ୍ତ ଯୋଜନା ଫେଲ୍‌ ମାରିଛି । ଜବତ ହୋଇଛି ବିପୁଳ ଚୋରା ମଦ । ଜବତ ହୋଇଥିବା ମଦ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ବିହାର ରାଜ୍ୟକୁ ଚାଲାଣ ହେଉଥିବାର ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି ।

ସେହିପରି ପୋଲିସକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେବା ପାଇଁ ପୁରା ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ଚୋରା ବେପାରୀ । ଏପରିକି ମଦ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ଆଗରେ ଗୋଟିଏ ସ୍ୱିଫ୍ଟ ଡିଜାଇରରେ ୨ଜଣ ଯାଉଥିଲେ । ଯାହାଫଳରେ କି ସେ ପୋଲିସ ଚେକିଂ ବିଷୟରେ ଆଗୁଆ ସୂଚନା ଦେଇପାରିବେ । କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତ ପ୍ଲାନ୍‌ ଫେଲ୍‌ ।

ପୋଲିସ ୩ଜଣ ମଦ ମାଫିଆଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଜେଲ୍‌ ପଠାଇଛି । ଚନ୍ଦୋଲୀ ପୋଲିସ ସେନା ଗୁଇନ୍ଦା ସହ ସଂପର୍କ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ଯାହାଦ୍ୱାରା କି ଘଟଣାସଂପର୍କରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିପାରିବ । ଟ୍ରକରୁ କିଛି ସେନା ସାମଗ୍ରୀ ମିଳିଥିବା ସଂପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ପୋଲିସ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି ।

   Related Posts