Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ଘରେ ପଶି ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଜବରଦସ୍ତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲା ପୋଲିସ, ପର୍ଣ୍ଣସାଇଟରେ ଛାଡ଼ିଲା ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ

25/12/2018 at 6:44 PM

ପୁଣେ ୨୫/୧୨- ରକ୍ଷକ ଯଦି ଭକ୍ଷକ ସାଜେ କହିବ କାହାକୁ , ନା ଶୁଣିବ କିଏ । ବାଡ଼ ଫସଲ ଖାଇଯିବାପରି ପୋଲିସ ଯଦି ସୁରକ୍ଷା ନାଁରେ ନିଜେ ଫାଇଦାଖୋର ହୁଏ, ତାହେଲେ କଥା ସରିଲା ।

ଆଜିକାଲି ମହିଳାଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗାଇଦେବା ପାଇଁ ସରକାର କେତେ ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଭୂମିକା ବି କିଛି କମ୍ ନୁହେଁ । ହେଲେ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ନାଁରେ ଯଦି ନିଜେ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ହୁଏ, କହିବା କାହାକୁ ।

ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ପୁଣେର କୋଦବା ଅଂଚଳରେ । ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଫ କାଦର ପଟେଲ ନାମକ  ଜଣେ ପୋଲିସ   ଘରେ ଭିତରେ କେହି ନ ଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ପଶି ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଶା ଦେଇ ପ୍ରଥମେ କରିଛି ଅଚେତ । ତା ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଉଲଗ୍ନ କରି ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂ କରିବା ସହ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାର ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ଦୁଷ୍କର୍ମ ସମୟରେ ସୁଟିଂ କରିଥିବା ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓକୁ ଦେଖାଇ ବାରମ୍ବାର ମଧ୍ୟ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା । ଏହି ପୋଲିସ ଜଣକ ରଖିଥିବା ଭିଡ଼ିଓକୁ ଚିରାଗ ତ୍ରିବେଦୀ ନାମକ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ନେଇ ଅଶ୍ଳୀଳ ସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ଼ କରିଦେଇଥିଲା । ତା ପରେ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ମହିଳା ଜଣକ ଜାଣି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ।

ପୋଲିସଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ଚାକିରିରୁ ନିଲମ୍ବନ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଘଟଣା ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଆହୁରି ଦୁଇଜଣକୁ ବି ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।

ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାଯାଇଛି,ପୋଲିସ ଜଣକ ନିଶା କାରବାର,ଯୁବତୀ ଚାଲାଣ, ସେକ୍ସ ସ୍କାଣ୍ଡାଲ ଭଳି ଜଘନ୍ୟ ଘଟଣା ସହ ସଂପୃକ୍ତ ଥିଲେ ।

   Related Posts