Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପିଏମ୍ କିଷାନ ସମ୍ମାନ ନିଧି ଯୋଜନାରେ ଲୋଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ଉପରେ ପୋଲିସ୍‌ର ଚଢ଼ାଉ, ୧୦ ଗିରଫ

10/03/2020 at 7:59 PM

ଆସିକା୧୦/୩: ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା  ଉପରେ ଚଢ଼ଉ କଲା ଆସିକା ପୋଲିସ୍‌। ରଷିକୁଲା ନଦୀ ତଟ ସୁବର୍ଣ୍ଣେଶ୍ବର ନିକଟରେ ଚାଲିଥିବା ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ଉପରେ ପୋଲିସ୍ ଚଢ଼ଉ କରିଥିଲା। ଜୁଆ ଖେଳରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ୧୦ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ କରିଛି।

ଏଥିସହ ଏକ ଲକ୍ଷ ୪୧ ହଜାର ୪ ଶହ ଟଙ୍କା ସହ ୧୦ ମୋଟର ସାଇକେଲ ଏବଂ ୮ଟି ତାସ୍ ପ୍ୟାକେଟ୍‌ ପୋଲିସ୍‌ ଜବତ କରିଛି। ଆଗକୁ ଆସିକା ଅଞ୍ଚଳରେ କିପରି ଜୁଆ ଖେଳ ଉପରେ ଆଙ୍କୁଶ ଲଗା ଯାଇ ପାରିବ, ଏ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ଜୁଆ ଖେଳ ପରିବେଶକୁ ଦୂଷିତ କରୁଛି। ଏହା ଦ୍ବାରା ଘର ସଂସାର କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଟଙ୍କା ନେଇ ଜୁଆ ଖେଳରେ ଉଡ଼ାଇ ଦେଉଥିବା କଥା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି।

ଯାହାଫଳରେ ପରିବାରରେ ଅଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି ହେବା ସହ ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ମଧ୍ୟ ହେଉଛି। ତେଣୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ କିଭଳି ଏଥିପ୍ରତି ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ପୋଲିସ୍‌ ନିକଟରେ ଦାବି ରଖିଛନ୍ତି।

   Related Posts