Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର, ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୫ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୫୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୭୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ସ୍ୱାମୀ ସାଜିଲା ସୈତାନ୍, କୁରାଢି ଚୋଟରେ ନେଇଗଲା ସ୍ତ୍ରୀର ଜୀବନ
  • ||
  • ୬ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆସିବ ଠକ ପ୍ରଜ୍ଞା, ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ
  • ||

ବିୟୁଟି ପାର୍ଲରରେ ଚାଲିଥିଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ : ଗ୍ରାହକ ବେଶରେ ପହଞ୍ଚିଲା ପୋଲିସ, ତାପରେ…

19/01/2020 at 12:10 PM

କୋଲକତା ୧୯।୧: ବିୟୁଟି ପାର୍ଲରରେ ଚାଲିଥିଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ । ଦେହ ବ୍ୟବସାୟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି ପୋଲିସ । ପୋଲିସ ଅତି ଚତୁରତାର ସହ ଚଢାଉ କରି ରାକେଟ୍ ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଦୁଗ୍ରାପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଥିଲା ଏହି ରାକେଟ୍ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସିଟି ସେଣ୍ଟର ଅଞ୍ଚଳରେ ଆସନସୋଲ ଦୁର୍ଗାପୁର କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସର ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗ ଏହି ବିୟୁଟି ପାର୍ଲରରେ ଚଢାଉ ନେଇ ଅପରେସନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଶନିବାର ଦିନ ପୋଲିସ ଏଠାରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ନାମିଦାମୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏହି ବିୟୁଟି ପାର୍ଲର ଉପରେ ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରିବାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଚକିତ କରିଥିଲା ।

ଅପରେସନ ଅନୁଯାୟୀ ଶନିବାର ଦିନ ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ଚଢାଉ ବେଳେ ପୋଲିସ ପାର୍ଲରରୁ ୧୧ ମହିଳା ଏବଂ ଜଣେ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଚଳାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଧରିଥିଲା । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କେତେକ ଜରୁରୀ କାଗଜପତ୍ର ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି । ଚଢାଉ ଅପରେସନରେ ଏସିପି, ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀ ସାମିଲ ଥିଲେ ।

ବିୟୁଟି ପାର୍ଲର ନାଁରେ ଏଠାରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଚାଲୁଥିବା ନେଇ କିଛି ଦିନ ହେବ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା । ଏହାପରେ କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସର ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗ ସଂପୃକ୍ତ ବିୟୁଟି ପାର୍ଲରରେ ଚଢାଉ ପାଇଁ ଜାଲ ବିଛାଇଥିଲା । ପ୍ରଥମେ ଦୁଇ ଜଣ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସାଦା ପୋଷାକରେ ବିୟୁଟି ପାର୍ଲରକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା । ସେମାନେ ପାର୍ଲରକୁ ଯାଇ ସେଠାରେ ସମସ୍ତ ଗତିବିଧିକୁ ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିଥିଲେ । ସନ୍ଦେହ ହେବା ଫଳରେ ଅନ୍ୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଏନେଇ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ ।

ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ପୋଲିସମାନେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ତଲାସି କରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିଥିଲା ପୋଲିସ । ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ପାର୍ଲରର ମାଲିକାଣୀଙ୍କ ସମେତ ୧୧ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେଠାରୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts