Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ୍ କଡରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା’ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ମୋବାଇଲ୍ ଚୋରକୁ ଧରି ନିର୍ଧୁମ ଛେଚିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||

କୋଣାର୍କରେ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା : ଆକ୍ସନ ମୁଡ୍‌ରେ କୋଣାର୍କ ପୋଲିସ, ବିଭିନ୍ନ ଲଜ୍ ଉପରେ ଚଢାଉ

23/10/2018 at 10:51 AM

ପୁରୀ ୨୩|୧୦: କୋଣାର୍କରେ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା ପରେ ଆକ୍ସନ ମୁଡ୍ କୁ ଆସିଛି କୋଣାର୍କ ପୋଲିସ । ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କୋଣାର୍କ ପୋଲିସ ଗୋପ, କାକଟପୁର, ଅସ୍ତରଙ୍ଗ, ରାମଚଣ୍ଡୀ ପୋଲିସର ୫୦ଜଣିଆ ଟିମ୍ କୋଣାର୍କର ୧୪ଟି ବେଆଇନ ଲଜ୍ ଉପରେ ଚଢାଉ କରି ଦୁଇ ଲଜ୍ ମାଲିକକୁ ଉଠାଇ ଆଣିଛି ପୋଲିସ । ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାସଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଟ୍ରାକ୍ କରି ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଉଠାଇଛି ପୋଲିସ l ଲଜ୍ ମାଲିକ ଭୀମ ସେନ ସେନାପତି ଓ ଆଲୋକ ପ୍ରଧାନକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରା ଉଚରା କରୁଛି କୋଣାର୍କ ପୋଲିସ l

ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବିଭିନ୍ନ ଲଜ୍ ଉପରେ ଚଢାଉ କରି କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ୍ କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ବିନା ଖାତା ଖତିଆନାରେ ଚାଲିଥିବା ୮ ଟି ଲଜ୍ ରେ ପୋଲିସ ତାଲା ପକାଇ ଦେଇଛି । ବେଆଇନ ଭାବେ ଚାଲିଥିବା ଏସବୁ ଲଜ୍ ରୁ ବହୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରାଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ରେଡ୍ ଖବର ଶୁଣି ବେଆଇନ ଭାବେ ଚାଲିଥିବା ସବୁ ଲଜ୍ ର ମାଲିକ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଆଗରୁ କୃଷ୍ଣ ବେହେରା ଓ ଶିବ ବେହେରା ଅଟକ ରଖିଛି ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୫ଜଣକୁ ରଖିଛି କୋଣାର୍କ ପୋଲିସ l

ନିକଟରେ ଜଣେ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମକୁ ନେଇ ବଦନାମ ମୁଣ୍ଡେଇଛି ବିଶ୍ବ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳୀ କୋଣାର୍କ । ପୀଡିତାଙ୍କୁ କୁଆଡେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏଠାକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା । ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ବ ପର୍ଯ୍ୟଟନସ୍ଥଳୀ କୋଣାର୍କର ବିଭିନ୍ନ ଲଜ୍, ହୋଟେଲ୍ ଓ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲୁଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଆସୁଥିଲା । ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ଆସନ୍ତା ୨୬ ତାରିଖରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ କୋଣାର୍କ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଇଛି । ଥାନା ଘେରାଉ କରାଯିବ ବୋଲି ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ପ୍ରଭାତି ପରିଡ଼ା ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts