ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୈଳ ଦର ଉପରେ ଉତ୍ପାଦନ ଶୁଳ୍କ କମାଇଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର, ପେଟ୍ରୋଲ ୯.୫ ଓ ଡିଜେଲ୍ ୭ ଟଙ୍କା କମିଲା
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁମ୍ବାଇ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ : ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏଏଫଆଇ ଇଣ୍ଡିଆନ ଗ୍ରାଁପ୍ରି-୩ : ଅମିୟ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ଏବଂ ଶ୍ରାବଣୀ ନନ୍ଦଙ୍କ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ଖସିଲା ମୃତ୍ୟୁ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ୩୩ ଜୀବନ
  • ||
  • ତାତି ଆହୁରି ବଢିବ, ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ତତଲା କଡେଇରେ ଭାଜିହେବେ ରାଜ୍ୟବାସୀ
  • ||
  • ୪୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଚାଲାଣ ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲୁଚାଇଥିଲେ ମାଫିଆ
  • ||

ରାଜଧାନୀର ଡ୍ୟାନ୍ସ ବାରରେ ପେ।ଲିସ ଚଢାଉ ; ୯ଜଣ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର

18/08/2018 at 1:52 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୮/୮ : ରାଜଧାନୀର ସେ।ଲାନ୍ ଇନ ହେ।ଟେଲରେ ପେ।ଲିସର ଚଢାଉ । ଖାରବେଳନଗର ଥାନା ଜନପଥରେ ଥିବା ହେ।ଟେଲ ସେ।ଲାନ୍ ଇନ ହେ।ଟେଲରେ ଚଢାଉ କରି ୯ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ପେ।ଲିସ । ଘଟଣାରେ ଡ୍ୟାନ୍ସବାରର ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇଛି ।
ରାଜଧାନୀରେ ବେଧଡକ ଚାଲିଛି ଡ୍ୟାନ୍ସ ବାର । ସଞ୍ଜ ନଇଁଲେ ଜମୁଛି ଆସର । ସମ୍ଭ୍ରାନ୍ତ ଘରର ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କୁ ଆକ଼ଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଡିଜେର ତାଳେ ତାଳେ ନାଚୁଛନ୍ତି ବାହାର ରାଜ୍ୟର ସୁନ୍ଦରୀ ତରୁଣୀ । ହାତରେ ମଦର ପିଆଲା ଧରି ରାଜ ରାଜୁଡିଆ ଢାଞ୍ଚାରେ କରାଯାଉଛି ପରିବେଷଣ । ଯେଉଥିପାଇଁ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଅର୍ଥ ଦେଉଛନ୍ତି ଗ୍ରାହକ । ଖାରବେଳନଗର ଥାନା ଠାରୁ ମାତ୍ର ୧୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ଶୋଲାନ ଇନ ହୋଟେଲରେ ଚାଲିଥିଲା ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସବାର । ଯାହା ଉପରେ ଚଢାଉ କରିଛି କମିସନରେଟ ପୋଲିସ । ବାର ଭିତରୁ ଅର୍ଦ୍ଧନଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହେ।ଇଛନ୍ତି ୯ଜଣ ଯୁବତୀ । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଏ ମୁମ୍ବାଇରୁ ତ ଆଉ କିଏ ବିହାର ୱେଷ୍ଟବେଙ୍ଗଲରୁ ହେ।ଇଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଓଡିଆ ଯୁବତୀ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।
ଡ୍ୟାନ୍ସ ବାରରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯିବା ପରେ ବାର ରୁମକୁ ସିଲ କରିଛି ପେ।ଲିସ୍ । ରାଜଧାନୀରେ ହୋଟେଲ ବାର ଓ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ପାଇଁ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଲାଇସେନ୍ସ ଦେଇଥାଏ । ହେଲେ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଗତ ଦୁଇବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଡ୍ୟାନ୍ସ ବାରକୁ ପଞ୍ଜୀକ଼ତ କରିନଥିବା କହିଛନ୍ତି ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ସୁପରିଟେଣ୍ଡ ।
ଗତ ମାସରେ ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ଡ୍ୟାନ୍ସବାର ଉପରେ ମିଳିତ ଚଢାଉ କରିଥିଲେ ଅବକାରୀ ଓ କମିସନରେଟ ପୋଲିସ । ତେବେ ଏଠାରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ରାଜଧାନୀର ମୁଖ୍ୟ ଜନପଥ ରାସ୍ତାରେ କେମିତି ଚାଲିଥିଲା ଡ୍ୟାନ୍ସ ବାର । ପୂର୍ବରୁ ପୋଲିସ ପାଖରେ କୌଣସି ଖବର ନଥିଲା ନା ପୋଲିସ ସବୁ ଜାଣି ଶୁଣି ଆଖି ବୁଜିଦେଇଥିଲା ।

   Related Posts