Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗୋପ ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ସିଲ୍ : ମ୍ୟାନେଜର କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରମ୍‌ଜାନ୍ ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଉପରେ କଟକଣା ଲଗାଇଲା ବିଏମ୍‌ସି
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗଞ୍ଜାମର ସବୁ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ ୭ଦିନ ବନ୍ଦ, ସର୍ବସାଧାରଣରେ ମେରୁ ଯାତ୍ରା ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ପାଳନ ବାରଣ
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରଣା, ପ୍ରେମିକ ଦୁଆରେ ପ୍ରେମିକା, ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଦେଇଛି ଧାରଣା
  • ||
  • କଟକ : ଗିରଫ ହେଲା ହାଇଦରର ସହଯୋଗୀ ୟାକୁବ୍, ସୋମବାର ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଥାନାରେ କରିଥିଲା ଆତ୍ମସମର୍ପଣ
  • ||
  • ସୋର : ଘରେ କେହି ନଥିବା ବେଳେ ଭାଙ୍ଗିଲେ ତାଲା, ଲୁଟିନେଲେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ରୂପା ଅଳଙ୍କାର ସହ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜାଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଇ ୨୫ ଶିକ୍ଷକ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଭଡା ଘରୁ ମିଳିଲା ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଦାୟୀ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମହାକାଳପଡା : ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତ ବୁଦ୍ଧି ପାଇଁ ଟଳିଗଲା ବଡ ବିପଦ
  • ||

ରାଜଧାନୀର ଡ୍ୟାନ୍ସ ବାରରେ ପେ।ଲିସ ଚଢାଉ ; ୯ଜଣ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର

18/08/2018 at 1:52 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୮/୮ : ରାଜଧାନୀର ସେ।ଲାନ୍ ଇନ ହେ।ଟେଲରେ ପେ।ଲିସର ଚଢାଉ । ଖାରବେଳନଗର ଥାନା ଜନପଥରେ ଥିବା ହେ।ଟେଲ ସେ।ଲାନ୍ ଇନ ହେ।ଟେଲରେ ଚଢାଉ କରି ୯ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ପେ।ଲିସ । ଘଟଣାରେ ଡ୍ୟାନ୍ସବାରର ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇଛି ।
ରାଜଧାନୀରେ ବେଧଡକ ଚାଲିଛି ଡ୍ୟାନ୍ସ ବାର । ସଞ୍ଜ ନଇଁଲେ ଜମୁଛି ଆସର । ସମ୍ଭ୍ରାନ୍ତ ଘରର ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କୁ ଆକ଼ଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଡିଜେର ତାଳେ ତାଳେ ନାଚୁଛନ୍ତି ବାହାର ରାଜ୍ୟର ସୁନ୍ଦରୀ ତରୁଣୀ । ହାତରେ ମଦର ପିଆଲା ଧରି ରାଜ ରାଜୁଡିଆ ଢାଞ୍ଚାରେ କରାଯାଉଛି ପରିବେଷଣ । ଯେଉଥିପାଇଁ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଅର୍ଥ ଦେଉଛନ୍ତି ଗ୍ରାହକ । ଖାରବେଳନଗର ଥାନା ଠାରୁ ମାତ୍ର ୧୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ଶୋଲାନ ଇନ ହୋଟେଲରେ ଚାଲିଥିଲା ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସବାର । ଯାହା ଉପରେ ଚଢାଉ କରିଛି କମିସନରେଟ ପୋଲିସ । ବାର ଭିତରୁ ଅର୍ଦ୍ଧନଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହେ।ଇଛନ୍ତି ୯ଜଣ ଯୁବତୀ । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଏ ମୁମ୍ବାଇରୁ ତ ଆଉ କିଏ ବିହାର ୱେଷ୍ଟବେଙ୍ଗଲରୁ ହେ।ଇଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଓଡିଆ ଯୁବତୀ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।
ଡ୍ୟାନ୍ସ ବାରରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯିବା ପରେ ବାର ରୁମକୁ ସିଲ କରିଛି ପେ।ଲିସ୍ । ରାଜଧାନୀରେ ହୋଟେଲ ବାର ଓ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ପାଇଁ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଲାଇସେନ୍ସ ଦେଇଥାଏ । ହେଲେ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଗତ ଦୁଇବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଡ୍ୟାନ୍ସ ବାରକୁ ପଞ୍ଜୀକ଼ତ କରିନଥିବା କହିଛନ୍ତି ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ସୁପରିଟେଣ୍ଡ ।
ଗତ ମାସରେ ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ଡ୍ୟାନ୍ସବାର ଉପରେ ମିଳିତ ଚଢାଉ କରିଥିଲେ ଅବକାରୀ ଓ କମିସନରେଟ ପୋଲିସ । ତେବେ ଏଠାରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ରାଜଧାନୀର ମୁଖ୍ୟ ଜନପଥ ରାସ୍ତାରେ କେମିତି ଚାଲିଥିଲା ଡ୍ୟାନ୍ସ ବାର । ପୂର୍ବରୁ ପୋଲିସ ପାଖରେ କୌଣସି ଖବର ନଥିଲା ନା ପୋଲିସ ସବୁ ଜାଣି ଶୁଣି ଆଖି ବୁଜିଦେଇଥିଲା ।

   Related Posts