ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

ଲାଞ୍ଚୁଆ ପୋଲିସ ହୁସିଆର ; ଲାଞ୍ଚ ନେଲେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ

4/09/2018 at 3:09 PM

ଜଟଣୀ ୪/୯ : ଏଣିକି କୌଣସି ଥାନାରୁ ପୋଲିସ ଅଫିସର ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ଖବର ଆସିବା ତାହେଲେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ । ଗତକାଲି ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଜଟଣୀ ଆଇଆଇସି ସଂଜୀବ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ । ଏକ ମାମଲାକୁ ଥାନାରୁ ହିଁ ରଫାଦଫା କରିବା ପାଇଁ ରିଙ୍କୁ ମଙ୍ଗରାଜ ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ସେ ଏହି ଟଙ୍କା ନେଉଥିଲେ । ପୂର୍ବ ଯୋଜନା ମୁତାବକ କଟକ ଭିଜିଲାନ୍ସ ସେଲ୍ ଏସ୍.ପି.ଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୩ ଜଣ ଡି.ଏସ୍.ପି ,୫ ଜଣ ଇନସପେକ୍ଟର ଓ ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ଜଗି ରହିଥିଲେ । ଲାଞ୍ଚ ଟଙ୍କା ନେବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସହ ଧରାଯାଇଥିଲା । ଜଟଣୀ ବାସଭବନରୁ ୫ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ନଗଦ ଟଙ୍କା ସହ ସୁନା ଗହଣା, ୫ଟି ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତା, ବ୍ୟାଙ୍କ ଲକର୍ ଚାବି, କିଛି ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ର ଜବତ ହୋଇଛି । ଆଇ.ଆଇ.ସି ଗିରଫ ଘଟଣା ଜାଣିବା ପରେ ଜଟଣୀ ଥାନା ଆଗରେ ଶତାଧିକ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼ ହୋଇଥିଲା । ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଲୋକଙ୍କ ପୁଞ୍ଜିଭୂତ ରାଗ । ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଲୋକେ ଆଇ.ଆଇ.ସି.ଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ପାଇଁ ବାହାରି ହୋହଲ୍ଲା କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଅଧିକାରୀ ଗିରଫ ଆଇ.ଆଇ.ସି.ଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେଇ ଥାନା ପଛପଟ ଗେଟ୍ ରେ ସେଠାରୁ କଟକ ଭିଜିଲାନ୍ସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ନେଇ ଯାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts