ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁମ୍ବାଇ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ : ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏଏଫଆଇ ଇଣ୍ଡିଆନ ଗ୍ରାଁପ୍ରି-୩ : ଅମିୟ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ଏବଂ ଶ୍ରାବଣୀ ନନ୍ଦଙ୍କ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ଖସିଲା ମୃତ୍ୟୁ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ୩୩ ଜୀବନ
  • ||
  • ତାତି ଆହୁରି ବଢିବ, ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ତତଲା କଡେଇରେ ଭାଜିହେବେ ରାଜ୍ୟବାସୀ
  • ||
  • ୪୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଚାଲାଣ ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲୁଚାଇଥିଲେ ମାଫିଆ
  • ||

ପୋଲିସ ଅଫିସରଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ଟ୍ରେନି ପୋଲିସ

3/11/2018 at 6:30 PM

ପାଟଣା ୩/୧୧ : ପୋଲିସ ଅଫିସରଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ଟ୍ରେନି ପୋଲିସ । ଏମିତି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ପାଟନାରେ । ପ୍ରାୟ ୪ଶହ ଟ୍ରେନି କନେଷ୍ଟବଳ ପୋଲିସ ଲାଇନ ଭିତରେ ପଶି ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଛନ୍ତି । ଡେଙ୍ଗୁରେ ପୀଡିତ ସବିତା ପାଠକ ନାମରେ ଜଣେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଛୁଟି ମିଳିନଥିଲା । ଏଥିଯୋଗୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ଏପରି କାଣ୍ଡ ଭିଆଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ସହକର୍ମୀମାନେ । ସବିତାଙ୍କ ଛୁଟି ଆବେଦନକୁ ଅନୁମୋଦନ କରିନଥିବା ଡିଏସ୍ ପି ମହମମଦ ମାସଲୁଦ୍ଦିନଙ୍କୁ ମରମାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ରୁରାଲ ଏସ୍ ପି, ସିଟି ଏସ୍ ପି ଏବଂ ଆହୁରି ଅନେକ ଡିଏସ୍ ପିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟଣାଓଟରା କରିଥିଲେ । ବୁଦ୍ଧ କଲୋନୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଟ୍ରେନି ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ଅନେକ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ଥାନା ପରିସର ପାଲଟି ଯାଇଥିଲା ରଣକ୍ଷେତ୍ର । ଆସବାବପତ୍ର ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିବା ସହ ଉତ୍ୟକ୍ତ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଗାଡି ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ଉତ୍ତେଜନା ବେଶ ବଢି ଯାଇଥିଲା । ଏପରିକି ଥାନା ଆଖପାଖରେ ଥିବା କିଛି ଦୋକାନକୁ ମଧ୍ୟ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଥିଲେ ଉତ୍ୟକ୍ତ ଟ୍ରେନି ପୋଲିସ । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଏବଂ ଉତ୍ୟକ୍ତ ପୋଲିସଙ୍କ ଭିତରେ ଟେକାପଥର ମାଡ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ୧୦ଜଣ ସାଧାରଣ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ।

   Related Posts