Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଖାକିରେ କେଁ: ଭୁଲ୍ କରି ପୋଲିସ୍ ବାବୁ ହଟହଟ୍ଟା, ଭୁଲ୍‌ ମାଗିଲେ – ଲୋକଙ୍କ ଘେରରେ ହେଲେ ଅଣନିଃଶ୍ବାସୀ

7/02/2020 at 8:00 PM

ନୟାଗଡ଼୭/୨: ରଙ୍ଗ ଡ୍ରାଇଭ ପାଇଁ ରାସ୍ତାରେ ପୋଲିସ ଏବେ ଅପରେସନ ଜୋରଦାର କରିଛି । ଯେଉଁମାନେ ରଙ୍ଗରୁଟରେ ଯାଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ମୋଟା ଅଙ୍କରେ ଜରିମାନା ଆଦାୟ ହେଉଛି । କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଦୁଇଟି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠି ପୋଲିସ ହିଁ କରିଛି ରଙ୍ଗ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ । ଅର୍ଥାତ୍ ରଙ୍ଗ ନମ୍ବରରେ ହାତ ମାରି ବିବାଦ ଘେରକୁ ଆସିବା ସହ ହଟହଟ୍ଟା ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି। ଏପରି ଗାଡ଼ି ମୁକାଳାଇବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ମାଗି ନିଜ ଚାକିରି ଖାଉଛନ୍ତି ପୋଲିସ ବାବୁ।

ଜଟଣୀ ଥାନାର ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ୪ ଦିନ ତଳେ ଅପହରଣ କରାଯାଇଥିବା ତାଙ୍କ ବାପା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଝିଅଟି ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଇଟାମାଟି ଥାନା ଗମ୍ଭାରୀଡିହି ଗାଁରେ ଥିବା ବି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।  ଇଟାମାଟି ପୋଲିସକୁ ଧରି ଗମ୍ଭାରୀଡିହିରେ ପହଞ୍ଚିଲା ପୋଲିସ । ଗାଁର ବନମାଳି ସାହୁଙ୍କ ପୁଅ ରମେଶଙ୍କ ୩ଦିନ ତଳେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା ।

କିଛି ନବୁଝି ରମେଶଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲା । ଖବର ପ୍ରଚାରିତ ହେବା ପରେ ଗାଁ ଲୋକେ ତାତିଥିଲେ ।  ତେବେ ପରେ ଭୁଲ ବି ବୁଝି ପାରିଥିଲା ପୋଲିସ। ରମେଶଙ୍କୁ ସସମ୍ମାନେ ଛାଡ଼ିବା ଲାଗି ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଗାଁ ଲୋକେ ଘେରିଯାଇଥିଲେ। ଖବର ପାଇ ଏସ୍.ଡି.ପି.ଓ , ଇଟାମାଟି ଏବଂ ନୟାଗଡ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିଥିଲେ । ଶେଷରେ ଇଟାମାଟି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଭୁଲ୍ ମାଗିବା ପରେ ଘଟଣାର ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ ପଡିଥିଲା ।

ସୋରରେ ଗତ ନଭେମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖରେ ଘଟଣା । ସ୍ଥାନ ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ସୋର ଥାନା ଅଠିଳାବାଜ ଗାଁ । ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ପରେ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମ୍, ସନ୍ଧାନୀ କୁକୁର ସହାୟତାରେ ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ । ହତ୍ୟାର କିଛି ବି ସୁରାଗ ମିଳିଲାନି । ଏହା ପରେ ବି ମହିଳାଙ୍କ ବାପା ଦେଇଥିବା ଏତଲା ଆଧାରରେ ସୋର ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ, ମାମୁ ଶ୍ବଶୁର ଏବଂ ନଣଦେଇଙ୍କ ବିରୋଧରେ ରୁଜୁକଲା ହତ୍ୟା ମାମଲା । ଲାଗିଲା ଦଫା ୩୦୨।

ଶାଶୁଙ୍କୁ ସଟ୍ ଷ୍ଟେ ହୋମ୍ ରେ ଅଟକ ରଖିଲା । ଗିରଫ ଭୟରେ ମହିଳାଙ୍କ ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକେ  ଫେରାର ହୋଇଗଲେ । ୩ ମାସ ପରେ ଏମିତି ଏକ ଭିଜୁଆଲ ଆସିଛି।  ଯାହାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ପୋଲିସ ୩୦୨ ଦଫାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ସିଏ କୋର୍ଟରେ କେମିତି ଚକ୍କର କାଟୁଛନ୍ତି ।ଏଣେ କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ହତ୍ୟା ମାମଲା ଲଗାଇ ଏକ ପରିବାରକୁ ହାରାସ କଲା।  ସୋର ପୋଲିସର ଏ ରଙ୍ଗ ଡ୍ରାଇଭକୁ ନେଇ ଏବେ ସବୁଠି ଚର୍ଚ୍ଚା । ଅନେକ ଘଟଣାରେ ତଥ୍ୟ ପ୍ରମାଣ ଥାଇ ବି ପୋଲିସ ଆକ୍ସନକୁ ଆସୁନି, କିନ୍ତୁ କିଛି ଏମିତି ଘଟଣା ଘଟୁଛି ଯେଉଁଠି ପୋଲିସ ବିଭାଗକୁ ହଟହଟା ହେବାକୁ ପଡୁଛି ।

   Related Posts