Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଟବଲର ଡିଏଗୋ ମାରାଡୋନାଙ୍କ ପରଲୋକ, ୩ ଦିନ ପୂର୍ବେ ପାଳିଥିଲେ ୬୦ତମ ଜୟନ୍ତୀ
  • ||
  • ଦୈନିକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ତୂଳନାରେ ଆଜି କମିଲା ସୁସ୍ଥ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୭୨୮
  • ||
  • ଯୋଡାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ କାଳିଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଏସସିବିରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଥିଲେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ, ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା
  • ||
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||

ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ ବେପାରୀ ଚଳାଇଥିଲା ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟ, ପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗରୁ ଆଣୁଥିଲା ଝିଅ, ଗ୍ରାହକ ପିଚ୍ଛା ନେଉଥିଲା ହଜାରେରୁ ତିନି ହଜାର

10/04/2019 at 7:05 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୦|୪: ରାଜଧାନୀରୁ ପୁଣି ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଠାବ । ବନ୍ଧୁକ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ଉଦ୍ଧାର କଲା ତିନି ବଙ୍ଗୀୟ ଦେହ ଜୀବୀଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ପୋଲିସ । ଏଥିସହ ଦୁଇ ବନ୍ଧୁ ବେପାରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ସେମାନଙ୍କୁ ନିକଟରୁ ଗୋଟିଏ ମାଉଜର ତିନୋଟି ଅଫୁଟା ଗୁଳି ସହ ଗୋଟିଏ କାର ଏବଂ ବାଇକ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ । ଗତକାଲି ସଂଧ୍ୟରେ ଘଟିଛି ଏହି ଘଟଣା ।

ଆଳୁ ଖୋଳୁ ଖୋଳୁ ବାହାରିଲେ ମହାଦେବ । କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ଗୋଟିଏ ଶିକାର ପାଇଁ ଜାଲ ବିଛାଇଥିଲା । ହେଲେ ଫାସରେ ପଡିଲେ ଆଉ କିଛି । ପୋଲିସ ବନ୍ଧୁକ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ଠାବ କଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ । ଖଣ୍ଡିଗିରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ କାରବାର ହେଉଥିବା ନେଇ ପୋଲିସ ପାଖରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଖବର ଥିଲା । ଏହା ଉପରେ କଡା ନଜର ବି ରଖିଥିଲା ପୋଲିସ । ଏହାକୁ ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲା ବ୍ଲୁ ପ୍ରିଣ୍ଟ ।

ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ ମଧ୍ୟ ଗଠନ ହୋଇଥିଲା ପୋଲିସ । ବନ୍ଧୁକ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଛଦ୍ମ ବେଶରେ ଗ୍ରାହକ ସାଜି ସେମାନଙ୍କ ଡିଲ କରିଥିଲା । ଦିନ ଆଉ ସମୟ ଧାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିଲା । ବନ୍ଧୁକ ବେପାରୀ ପାଖକୁ ଛଦ୍ମ ବେଶରେ ବନ୍ଧୁକ କିଣିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲା ପୋଲିସ । ତେବେ ବନ୍ଦୁକ ବେପାରୀ ଖବର ପାଇ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ହେଲେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଟ୍ରାକ କରି ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ଭରତପୁର ସ୍ଥିତ ଏକ ଭଡାଘରୁ ଗିରଫର କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା ।

ଏହି କାରବାରରେ ଦୁଇ ଜଣକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ଏକ ମାଉଜର ଓ ଚାରୋଟି ଅଫୁଟା ଗୁଳି ଜବତ କରିଛି ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ପୋଲିସ । ସେହିପରି ଏକ ଦାମୀ କାର ଓ ଗୋଟିଏ ବାଇକ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ । ଏଥିସ ନଗଦ ଚବିଶ ହଜାର ଟଙ୍କା ଚାରାଟି ଦାମୀ ମୋବାଇଲ ଭ୍ୟାନିଟ ବ୍ୟାଗ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି ।

ତେବେ ସେହି ଘରକୁ ଖାନ ତଲାସି କରିବା ସମୟରେ ସେଠାରୁ ସେକ୍ସ ରାକେଟ କାରବାର ହେଉଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ପୋଲିସ । ସେଠାରୁ ତିନି ଜଣ  ବଙ୍ଗୀୟ ଜୁବତୀ ଠାବ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ପୋଲସ । ଉଦ୍ଧାର ଯୁବତୀମାନେ ଏଠାରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି । ଅଧିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ପାଇଁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚୁରା ଜାରି ରଖିଛି । ତେବେ ଏହି ବନ୍ଧୁକ କାରବାର ଓ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ଏବେ ଫେରାର ଅଛି ।

 ଅପରପକ୍ଷରେ ସେହି ଘରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚାଲିଥିଲା । ରାକେଟର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଝିଅ ଆଣି ସେହି ଘରେ ରଖି ଦେହ କାରବାର ଚଳାଇଥିଲା । ସେମାନଙ୍କର ରେଟ ହଜାରେରୁ ତିନି ହଜାର ଟଙ୍କା । ପୋଲିସ ସୁତ୍ରରୁ ମଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ରାକେଟର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ଏହି ଟଙ୍କାର ସିଂହ ଭାଗ ରଖି ବାକି ଟଙ୍କା ଦେହଜୀବୀଙ୍କୁ ଦେଉଥିଲା ।

ସେପଟେ ପୋଲିସ ଆଖିରେ ଧୁଳି ଦେଇ ଖୁବ ଗୁପ୍ତରେ ରାକେଟ ରାକେଟ ଚଳାଇଥିଲା । ଜବତ ହୋଇଥିବା କାର ଓ ବାଇକରେ ଗିରଫ ଯୁବକ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ତଳରୁ ଆଣି ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚାଉ ଥିଲେ । କାମ ସରିଲା ପରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ନେଇ ପୁଣି ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳରେ ଛାଡି ଦେଉଥିଲେ । ଯାହର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ପୋଲିସ ।

 ରାଜଧାନୀରେ ବଢି ଚାଲିଛି ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ କାରବାର । ଏଥିସହ ବଢି ଚାଳଇଛି ସେକ୍ସ ରାକେଟ କାରବାର । ଏହାକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଆକସନ ମୁଡରେ ରହିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ।

   Related Posts