Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ମୁଖାପିନ୍ଧା ଖାକି ପିଇସା, ନାବାଳିକା ଝିଆରୀକୁ ବଳାତ୍କାର କରି ହେଲେ ଗିରଫ

6/03/2020 at 7:35 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର  ୦୬|୦୩:  ଖାକିରେ ଲାଗିଲା କଳଙ୍କ। ପିଇସା ଝିଆରୀର ସମ୍ପର୍କକୁ ଭୁଲିଲେ ଖାକି ବାବୁ। ନିଜ ନାବାଳିକା ଝିଆରୀକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମଧ୍ୟ କଲେ। ଏପରି ଏକ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ଜଣେ ହାବିଲଦାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ହାବିଲଦାର ଜଣଙ୍କ କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନାରେ ଥାନାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି। ଏବେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ତେବେ ଝିଅ ୫ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ନାବାଳିକାର ବାପା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ବିଜୟ ସେଠୀନାମକ ଏହି ହାବିଲଦାର ପରିବାର ସହ ସତ୍ୟ ନଗରରେ ରୁହନ୍ତି। ଗତ ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦେଖାରଖା କରିବା ପାଇଁ କେହି ନଥିଲେ। ତେଣୁ ବିଜୟ ବାଣୀବିହାରରେ ରହୁଥିବା ତାଙ୍କ ଶଳାଙ୍କୁ ଏବାବଦରେ ଜଣାଇଥିଲେ। ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ ଶଳା ପିଉସୀଙ୍କ ଦେଖାରଖା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ପଠାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବିଜୟ ତାଙ୍କ ଝିଆରୀଙ୍କ ଉପରେ ଲୋଲୁପ ଦୃଷ୍ଟି ପକାଇଥିଲେ। ଥରେ ଘରେ କେହି ନଥିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇ ବିଜୟ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ଏପରିକି ଖାଦ୍ୟରେ ନିଶା ଔଷଧ ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ଫଳରେ ନାବାଳିକାଟି ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲା।

ତେବେ ନାବାଳିକାଜଣଙ୍କ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା। ଏ ବାବଦରେ ସେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିଜୟଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ବିଜୟ ତାଙ୍କୁ ଏକ କ୍ଲିନିକକୁ ନେଇ ଗର୍ଭ ନଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ। ଫଳରେ ନାବାଳିକାଜଣଙ୍କ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ନିଜ ଘରେ ଏ ବାବଦରେ ଜଣାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ପିତା ସହିଦ ନଗର ଥାନାରେ ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ଏନେଇ ଖାରବେଳ ନଗର ଥାନାକୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ବିଜୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା।

   Related Posts