Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ ଗିରଫ, କୁବେର ଜଙ୍ଗଲ ଅଫିସରଙ୍କ ଅମାପ ସଂପତ୍ତି ଠାବ କରିଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୧୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୭୨୩୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍, ଦଳରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଟି. ନଟରାଜନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲି ପଡିଲେ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ରାଜକୋଟ : କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ, ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଭକ୍ତ ବ୍ୟାକୁଳ
  • ||
  • ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ: ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଭକ୍ତ ବ୍ୟାକୁଳ
  • ||
  • ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ : ଟସ୍ ଜିତିଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ପ୍ରଥମେ କରିବ ବ୍ୟାଟିଂ
  • ||
  • ଚଳିତ ବର୍ଷ ବିନ୍ଦୁସାଗରରେ ଡଙ୍ଗା ଭସା ଉପରେ ରୋକ୍, ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲା ବିଏମସି
  • ||

ଶୁଭମ ମୃତ୍ୟୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ବଢୁଛି, କିଏ ସେହି ଚାରି ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ?

1/02/2020 at 6:17 PM

ଭଦ୍ରକ ୦୧।୦୨:   ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧୂସୁରି ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଜଣେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରର ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଜୋର୍‌ ଧରିଛି ଚର୍ଚ୍ଚା । ଆଉ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଖୋରକ୍‌ ଯୋଗାଇଛି ଶୁଭମ୍‌ର ଶେଷ ଚିଠି । ଯେଉଁଥିରେ ଏଭଳି କିଛି ଲେଖା ଯାଇଛି ଯାହା ଶୁଭମର ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ସଂଦେହ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ୫ଦିନ ହେବ ନିଖୋଜ୍‌ ଥିଲା ଶୁଭମ । ଆଉ ୫ଦିନ ପରେ ଗାଁ ପାଖରେ ଥିବା ନଦୀ ପଠାରେ ଏକ ଗଛରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଛି ତା’ର ମୃତଦେହ । ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌ ସହ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ଧାମ ନଗର ପୋଲିସ ।

ଗତ୨୭ରୁ ନିଖୋଜ୍‌ ଥିଲା ଶୁଭମ୍‌ । ଶେଷରେ ତା’ର ମୃତଦେହ ମିଳିଲା । ଗାଁ ପାଖ ନଦୀ ପଠାରେ ଏକ ଗଛରେ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କଲା ପୋଲିସ । ଶୁଭମ୍‌ ତ ଚାଲିଗଲା, ହେଲେ ତା’ର ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ଅନେକ ସଂଦେହ । ଆଉ ଏହି ସଂଦେହର ମୂଳ କାରଣ ହୋଇଛି ଶୁଭମ୍‌ର ଶେଷ ଚିଠି ।

ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧୂସୁରି ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ଶୁଭମ୍‌ ପ୍ରଧାନର ରହସ୍ୟଜନକ ମୃତ୍ୟୁ କୁ ନେଇ ଏବେ ସାରା ଅଂଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର୍‌ ଧରିଛି । ପରିବାର ଲୋକ ଏହାକୁ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ କହୁଥିବା ବେଳେ ସତ କ’ଣ ଜାଣିବାକୁ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ପୋଲିସ । ଘଟଣାସ୍ଥରରେ ଛାନଭିନ୍‌ କରିଛି ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌ ।

କାକୁଡ଼ିଆ ଗଡ଼ିଆ ଗାଁରେ ଥିବା ମାମୁଁ ଘରେ ରହି ପାଠ ପଢ଼ୁଥିଲା ଶୁଭମ୍‌ । ଯେଉଁଦିନ ଶୁଭମ୍‌ ନିଖୋଜ୍‌ ହେଲା ସେଦିନ ବାପା ସରୋଜ ପ୍ରଧାନ ତାକୁ ଆଣି ମାମୁଁ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇଯାଇଥିଲେ । ହେଲେ ସଂଧ୍ୟା ବେଳକୁ ଶୁଭମ୍‌କୁ ନଦେଇ ମାମୁଁଘର ଲୋକେ ବି ବହୁତ ଖୋଜାଖୋଜି କଲେ । ଆଉ ଶୁଭମ୍‌ ନିଜ ଖାତାରେ ଲେଖିଥିବା ଗୋଟେ ଚିଠିକୁ ନେଇ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ।

ଶୁଭମ୍‌ ଚିଠିରେ ୪ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କଥା ଲେଖିଛି । ଯେଉଁମାନେ କି ଶୁଭମ୍‌କୁ ବାରମ୍ବାର ଧମକ୍‌ ଦେଉଥିବା ଲେଖାଯାଇଛି । ଏମିତିକି ସେମାନେ ଶୁଭମ୍‌କୁ ଫୋନ୍‌ କରିଛନ୍ତି ଆଉ ନମ୍ବର ଡିଲିଟ୍‌ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ କହିଥିବା ଲେଖା ହୋଇଛି ।

ତେଣୁ ଶୁଭମ୍‌ର ମାମୁଁଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌ର କଲ୍‌ ଡିଟେଲ୍‌ସ୍‌ ଚେକ୍‌ ହେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍‌ ହୋଇପାରିବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଶୁଭମ୍‌ କି ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ କାହାର କ’ଣ ଶତ୍ରୁତା ଥିଲା କିମ୍ବା କେଉଁ ଉଦେଶ୍ୟ ରଖି ଶୁଭମକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ତାହା ପୋଲିସର ତଦନ୍ତରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରିବ ।

ତେବେ ଶୁଭମ୍‌ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି ନା’ ତାକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ତାହା ଜାଣିବାକୁ ପୋଲିସ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts