Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ମହିଳା ଆଇନଜୀବୀ ଦୀପାଳିଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ଜେରା କଲା ପୋଲିସ

22/10/2019 at 10:02 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୨।୧୦: ମହିଆ ଆଇନଜୀବୀ ଦିପାଳୀଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଧଉଳି ପୋଲିସ ମୃତ ଦିପାଳୀଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ସେଫାଳୀ ଓ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଜେରା କରିଛି । ତେବେ ଦିପାଳୀଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ବାଲେଶ୍ବରର ବ୍ୟବସାୟୀ ବିକ୍ରମକେଶରୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇନାହିଁ । ଏହା ପୋଲିସକୁ ଅଡୁଆରେ ପକାଇଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ଦୁଇଟି ଫୋନ୍ ଜବତ କରି ତାର କଲ୍ ରେକର୍ଡ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି । ତେବେ ଦିପାଳୀଙ୍କ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଯାଇ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆଗକୁ ବଢିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ।

ଅପରପକ୍ଷରେ ଦିପାଳୀଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ନେଇ ଭୁବନେଶ୍ବର ବାର୍ ଆସୋସିଏସନ ଉପଯୁକ୍ତ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିଛି । ଦିପାଳୀଙ୍କ ଶବ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ପୋଲିସ ଗତ ରବିବାର ଦିନ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା । ଦିପାଳୀ କେବଳ ଏକ ଅନ୍ତବସ୍ତ୍ର ପରିଧାନ କରିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ନାକରୁ ପ୍ରଚୁର ରକ୍ତସ୍ରାବ ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏପରିକି ଦିପାଳୀଙ୍କ ଗୋଡ ମଧ୍ୟ ତଳେ ଲାଗି ରହିଥିଲା । ଶନିବାର ଦିନ ରାତି ୧୨ଟା ବେଳେ ଦିପାଳୀଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଦିପାଳୀଙ୍କ ସାନ ଉଭଣୀ ସେଫାଳୀଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀ ଘରର କବାଟ ଖୋଲୁନାହାନ୍ତି । ତେଣୁ ସେଠାକୁ ଆସିବା ଲାଗି ସେଫାଳୀଙ୍କୁ ସେ କହିଥିଲେ । ତେବେ ଏହାପରେ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ କେଉଁ ଆଡେ ଓ କାହିଁକି ଫେରାର ହେଲେ ତାହା ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି ।

ମୃତ ଦିପାଳୀଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଜେରା କରିପାରିଲେ ଏହି ରହସ୍ୟଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ପଛରେ ରହିଥିବା ସମସ୍ତ ଅଡୁଆ ଖିଅକୁ ପୋଲିସ ଖୋଲିପାରନ୍ତା । କିନ୍ତୁ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଜେରା କରିବା ଲାଗି ପୋଲିସ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ରାଜଧାନୀର ଛାତି ଉପରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ରହସ୍ୟଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା ପୋଲିସ ପାଇଁ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବାରୁ ଏହାର ତଦନ୍ତ ଦାୟିତ୍ବ ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡକୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ଡିସିପି ଅନୁପ ସାହୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଖବର ନେବାରେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଦିପାଳୀ ଓ ବାଲେଶ୍ବରର ବ୍ୟବସାୟୀ ବିକ୍ରମକେଶରୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ରହିଥିଲା । ଏପରିକି ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ସ୍ତରୀକୃତ ହୋଇସାରିଥିଲା । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିପାଳୀଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ବିକ୍ରମ ଭୁବନେଶ୍ବର ଆସୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଗତ ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କଣ ଏମିତି ଘଟିଲା ଯେ, ଦିପାଳୀ ବେକରେ ଓଢଣୀ ବାନ୍ଧି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ବା ତାଙ୍କୁ ମାରି ଝୁଲାଇ ଦିଆଗଲା ତାହା ରହସ୍ୟଘେରରେ ରହିଛି । ଏହି ରହସ୍ୟକୁ ଆହୁରି ଗୋଳମାଳିଆ କରୁଛି ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ମିଳିଥିବା ପୋଡା ସିଗାରେଟ୍ ଓ ମଦ ବୋତଲ ।  

   Related Posts