Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଘୋଷଣା, ଟି-୨୦ ୱାର୍ଲ୍ଡ କପ୍‌ ପରେ ଛାଡ଼ିବେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ ପଦ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଇଂଜିନିୟର, ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୧୯ ଓ ୨୦ରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା : IMD ଡିଜି
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ-ମାଓବାଦୀ ଗୁଳିବିନିମୟ, ଛତ୍ରଭଙ୍ଗ ଦେଲେ ମାଓବାଦୀ : କ୍ୟାମ୍ପ୍‌ରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଠାବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶୁକ୍ରବାର ବନ୍ଦ ରହିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ବିଶେଷ ନୀତି ଯୋଗୁଁ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିପାରିବେନି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ସୋର : ଫୁଲୁଛି କାଂଶ ବାଂଶ ନଦୀ, ବଢୁଛି ଜଳସ୍ତର : ଚିନ୍ତାରେ ତଳିଆ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ
  • ||
  • ଖଣ୍ଡପଡା : ରଥିଆ ନାଳରେ ଭାସି ବୃଦ୍ଧ ନିଖୋଜ, ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନାଳରେ ଭାସିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ମହାନଦୀ ବନ୍ୟାଜଳରେ ବୁଡି ଗାଡି ଚାଳକ ନିଖୋଜ, ଇଟାଭାଟିକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ପାଣିରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ବାପା-ପୁଅ, ଠାବ ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୮୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ପାତାଳି ମହୋତ୍ସବ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥିବା ପୋଲିସ ବାବୁ ମଦ ପିଇ ମାତାଲ ହେଲେ ଆଉ ରାସ୍ତାରେ ଗଡିଲେ, ଭିଡିଓ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ୍

10/02/2019 at 4:35 PM

ସୋନପୁର ୧୦|୨:  ମଦ ପିଇ ରାସ୍ତାରେ ଗଡିଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ । ସୋନପୁର ଜିଲ୍ଲା ବୀରମହାରାଜପୁର ଥାନାରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଏଏସଆଇ ବିପିନ ବିହାରୀ ଜାନୀ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଲୁହାଖଣ୍ଡି ଗାଁ ରାସ୍ତାର ଉପରେ ଗଡିଥିବା ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଦେଖନ୍ତୁ ପୋଲିସ ବାବୁ ଜଣକ ଫୁଲ୍ ମାତାଲ । ମାତାଲ ଅବସ୍ଥାରେ ରାସ୍ତାରେ ଗଡୁଛନ୍ତି ଲୋକଙ୍କୁ ଗାଲିଗୁଲଜ କରି ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ ଏଭଳି ଆଚରଣ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ହୋଇଛି ।

ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ବେଆଇନ ମଦ କାରବାର ଯୋଗୁଁ ଅସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବାବେଳେ ଖୋଦ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ନିଜେ ମାତାଲ ହୋଇ ରାସ୍ତାରେ ଗଡିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ।

ପୋଲିସ ବାବୁ ଜଣଙ୍କ ବୀରମହାରାଜପୁର ଥାନା କୋଟସମଲାଇ ଠାରେ ହେଉଥିବା ପାତାଳି ମହୋତ୍ସବକୁ ଡ୍ୟୁଟି କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମହୋତ୍ସବର ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା ଏହି ପୋଲିସ ବାବୁ ଜଣକ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ବ ତୁଲାଇବେ କଣ ନିଜେ ମାତାଲ ହୋଇ ରାସ୍ତାରେ ଗଡୁଛନ୍ତି । ଓଲଟା ଲୋକଙ୍କୁ ଗାଳି ଗୁଲଜ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।

କେବଳ ସେତିକି ନୁହଁ ଖାକି ପୋଷାକ ମଧ୍ୟରୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଜୋତା ପିନ୍ଧି ସେ ଶୋଇପଡିଥିବାବେଳେ ସାର୍ଟକୁ ନିଜ ତଳେ ଲୋଚାକୋଚା କରି ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଉଠିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପୋଷାକକୁ ସେ ଯେମିତି ତଳେ ପକାଉଥିଲେ ଆଉ ଧରିଥିଲେ ଲାଗୁଥିଲା ବର୍ଦ୍ଦି ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ତିଳେମାତ୍ର ସମ୍ମାନବୋଧ ନାହିଁ ।

ପୋଲିସ ବାବୁ ମାତାଲ ହୋଇପଡିଥିବା ଦେଖି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଉପହାସ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସାର୍ଟରେ ଲାଗିଥିବା ନେମ୍‌ପ୍ଲେଟର ଫଟୋ ଉଠାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ ନିଶା ଭାଙ୍ଗିନଥିଲା । ପାଖରେ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ପଡିଥିଲା । ତାକୁ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଉଠାଇନେଇ ପରେ ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ ।

ସେ ଏମିତି କେମିତି ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥାଇ ମାତାଲ ହେଲେ ବୋଲି ପଚାରିବାରୁ ଟିକେ ନିଦ ଲାଗିଲା ଆଉ ଶୋଇପଡିଲି ବୋଲି ସଫେଇ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହା କହିବା ବେଳକୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପାଦ ଟଳମଳ ହେଉଥିଲା ଆଉ ତାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଭଣ ଭଣ ମଦଗନ୍ଧ ବାହାରୁଥିଲା ।   

   Related Posts