Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ସିରିଜ୍ ମର୍ଡର କରିଥିବା ସାଇକୋ କିଲର୍‌ର ପରିଚୟ ପାଇଲା କଟକ ପୋଲିସ, ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ…

28/07/2019 at 4:52 PM

କଟକ ୨୮|୭: କଟକ ଟ୍ରିପଲ୍ ମର୍ଡର ଘଟଣାରେ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା ମିଳିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ସାଇକୋ କିଲର୍‌ର ସୂଚନା ପାଇଛି ପୋଲିସ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣେ ଜରି ଗୋଟାଳି ଓ ମାନସିକ ରୋଗୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍‌ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖିଛି । ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ସାଇକୋ କିଲର୍ କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ।

ସପୃକ୍ତ ସାଇକୋ କିଲର୍ କିଛି ଦିନ ହେବ କଟକରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନିଦ ହଜାଇ ଦେଇଛି । ରାତିରେ ବାହାରେ ଶୋଉଥିବା ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ସେ ହତ୍ୟା କରୁଛି । ସମାନ ଢଙ୍ଗରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରୁଛି । ପଥରରେ ଛେଚିବା ସହ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରୁଛି । ତେବେ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରିବାକୁ ସାରା ସହରରେ ରାତିରେ ପୋଲିସ ପଇଁତରା ମାରୁଥିବାବେଳେ ଆଜି ତାର ସନ୍ଧାନ ପାଇଛି ପୋଲିସ ।

ସଂପୃକ୍ତ କିଲର୍ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ଚା’ ଦୋକାନକୁ ଯାଉଥିଲା । ସେଠାରେ ସେ ଚା’ ପିଇବା ପରେ ଯେଉଁଠିକୁ ଯିବା କଥା ଯାଇଥିଲା । ସେହି ଚା’  ଦୋକାନ ନିକଟରେ ଲାଗିଥିବା ଏକ ସିସିଟିଭିରୁ ତାର ସନ୍ଧାନ ପାଇଛି ପୋଲିସ । ସଂପୃକ୍ତ ଚା’ ଦୋକାନୀ ମଧ୍ୟ କିଲର ସଂପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘର ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରେ । କିଛି ଦିନ ତଳେ ସେ ଏସସିବି ମାନସିକରୋଗ ବିଭାଗରେ ରହି ଚିକିତ୍ସିତ ହୋଇ ଫେରିଥିଲେ । ସେ ରାଜ୍ୟର ଅନ୍ୟ ଜିଲ୍ଲାରେ ମଧ୍ୟ ଅନୁରୂପ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗଲା ୨୨ ତାରିଖ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କଟକ ମଙ୍ଗଳାବାଗ ଥାନା ରାଣୀହାଟ କେନାଲ ରୋଡରେ ପ୍ରଥମ ଶିକାର କରିଥିଲା ସାଇକେ କିଲର । ୨୩ ତାରିଖ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବଡ଼ ମେଡିକାଲ୍ କାର୍ଡିଓଲୋଜି ବିଭାଗ ସାମ୍ନା ଏବଂ ପାରଳା ମହାରାଜ ଶିଶୁ ଉଦ୍ୟାନ ସାମ୍ନା ଫୁଟପାଥରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ।

   Related Posts