Tuesday, March 19, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବିବାହର ୬ମାସ ହେଇନି ଉଜୁଡ଼ି ଗଲା ସଂସାର ,ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟାକଲା ପରେ ଓଢ଼ଣାରେ ଝୁଲି ପଡ଼ିଲା ପୋଲିସ ସ୍ଵାମୀ

ବାଗପତ ୧୩/୩- ବିବାହର ମାତ୍ର ୬ମାସ ହୋଇନି ଉଜୁଡ଼ିଗଲା ସଂସାର । ଜଣେ ସିପାହୀ ସ୍ଵାମୀ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ନିଜେ ଝୁଲିପଡ଼ିଛି ଫ୍ୟାନରେ ।

ବାଗପତ ପୋଲିସ ଲାଇନରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ବିରେନ୍ଦ୍ର ନାମକ ଜଣେ ପୋଲିସ ସିପାହୀ ଏହି ଘଟଣାରେ ନିଜେ ମୂଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ।

ବିରେନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟ ଜ୍ୟୋତି ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ କନେଷ୍ଟବଳଂକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହ ମାତ୍ର ଛଅମାସ ପୂର୍ବେ ହୋଇଥିଲା । ବିରେନ୍ଦ୍ର ଓ ଜ୍ୟୋତି ଏକା ଥାନାରେ ମଧ୍ୟ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ଘରଲୋକଙ୍କ ସହମତିରେ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବିରେନ୍ଦ ୬ ସହ ଜ୍ୟୋତିଙ୍କର ବୁଝାବଣା ସବୁବେଳେ ଠିକ ରହୁ ନଥିଲା ।

ଘଟଣାଦିନ ବିରେନ୍ଦ୍ର ଓ ଜ୍ୟୋତି ଅଲଟ୍ରାସାଉଣ୍ଡ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏହିକଥା ଜ୍ୟୋତି ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଫୋନ କରି କହିଥିବା କଥା ଜଣାଯାଇଛି । ସେମାନେ ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ଏହି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । କୌଣସି କାରଣରୁ ଉଭୟ ସ୍ଵାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ ବିରେନ୍ଦ୍ର ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀର ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ।

ହତ୍ୟା କରିବାପରେ ଶବ ପାଖରେ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବସି ରହିଥିଲା ବିରେନ୍ଦ୍ର । ଡ଼ାଏରୀରେ ଲେଖିଥିଲା ସୁସାଇଡ଼ ନୋଟ୍ । ଏଥିରେ ନିଜର ଭଉଣୀ-ଭିଣୋଇଙ୍କୁ ଦୋଷୀ କରିବା ସହ ମଉସା-ମାଉସୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦୋଷୀ କରିଥିଲା । ଜ୍ୟୋତି ନାଁରେ ଏଣୁତେଣୁ କଥା କହୁଥିବାରୁ ସେ ଜ୍ୟୋତିକୁ ଭୁଲ ବୁଝିଥିଲା । ସେହି କାରଣରୁ ଜ୍ୟୋତି ସହିତ ବୁଝାବଣା ଠିକ ରହୁ ନଥିଲା । ଫଳରେ ସେ ଜ୍ୟୋତିକୁ ମାରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା ।

ଜ୍ୟୋତିକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ବିରେନ୍ଦ୍ର ଓଢ଼ଣାରେ ଫାଶି ଲଗାଇ ନିଜେ କରିଥିଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା । ବିରେନ୍ଦ୍ର ଓ ଜ୍ୟୋତିର ମୃତଦେହ ଜବତ କରିବାବେଳେ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିବା ସୁସାଇଡ଼ ନୋଟକୁ ଆଧାର କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ପୋଲିସ ।

208 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର