Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ବିବାହର ୬ମାସ ହେଇନି ଉଜୁଡ଼ି ଗଲା ସଂସାର ,ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟାକଲା ପରେ ଓଢ଼ଣାରେ ଝୁଲି ପଡ଼ିଲା ପୋଲିସ ସ୍ଵାମୀ

13/03/2019 at 7:38 PM

ବାଗପତ ୧୩/୩- ବିବାହର ମାତ୍ର ୬ମାସ ହୋଇନି ଉଜୁଡ଼ିଗଲା ସଂସାର । ଜଣେ ସିପାହୀ ସ୍ଵାମୀ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ନିଜେ ଝୁଲିପଡ଼ିଛି ଫ୍ୟାନରେ ।

ବାଗପତ ପୋଲିସ ଲାଇନରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ବିରେନ୍ଦ୍ର ନାମକ ଜଣେ ପୋଲିସ ସିପାହୀ ଏହି ଘଟଣାରେ ନିଜେ ମୂଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ।

ବିରେନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟ ଜ୍ୟୋତି ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ କନେଷ୍ଟବଳଂକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହ ମାତ୍ର ଛଅମାସ ପୂର୍ବେ ହୋଇଥିଲା । ବିରେନ୍ଦ୍ର ଓ ଜ୍ୟୋତି ଏକା ଥାନାରେ ମଧ୍ୟ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ଘରଲୋକଙ୍କ ସହମତିରେ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବିରେନ୍ଦ ୬ ସହ ଜ୍ୟୋତିଙ୍କର ବୁଝାବଣା ସବୁବେଳେ ଠିକ ରହୁ ନଥିଲା ।

ଘଟଣାଦିନ ବିରେନ୍ଦ୍ର ଓ ଜ୍ୟୋତି ଅଲଟ୍ରାସାଉଣ୍ଡ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏହିକଥା ଜ୍ୟୋତି ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଫୋନ କରି କହିଥିବା କଥା ଜଣାଯାଇଛି । ସେମାନେ ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ଏହି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । କୌଣସି କାରଣରୁ ଉଭୟ ସ୍ଵାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ ବିରେନ୍ଦ୍ର ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀର ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ।

ହତ୍ୟା କରିବାପରେ ଶବ ପାଖରେ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବସି ରହିଥିଲା ବିରେନ୍ଦ୍ର । ଡ଼ାଏରୀରେ ଲେଖିଥିଲା ସୁସାଇଡ଼ ନୋଟ୍ । ଏଥିରେ ନିଜର ଭଉଣୀ-ଭିଣୋଇଙ୍କୁ ଦୋଷୀ କରିବା ସହ ମଉସା-ମାଉସୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦୋଷୀ କରିଥିଲା । ଜ୍ୟୋତି ନାଁରେ ଏଣୁତେଣୁ କଥା କହୁଥିବାରୁ ସେ ଜ୍ୟୋତିକୁ ଭୁଲ ବୁଝିଥିଲା । ସେହି କାରଣରୁ ଜ୍ୟୋତି ସହିତ ବୁଝାବଣା ଠିକ ରହୁ ନଥିଲା । ଫଳରେ ସେ ଜ୍ୟୋତିକୁ ମାରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା ।

ଜ୍ୟୋତିକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ବିରେନ୍ଦ୍ର ଓଢ଼ଣାରେ ଫାଶି ଲଗାଇ ନିଜେ କରିଥିଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା । ବିରେନ୍ଦ୍ର ଓ ଜ୍ୟୋତିର ମୃତଦେହ ଜବତ କରିବାବେଳେ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିବା ସୁସାଇଡ଼ ନୋଟକୁ ଆଧାର କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts