Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ଯୁବକଙ୍କ ଦବଙ୍ଗଗିରି : ଧାଡିରେ ଠିଆ ହେବା ପାଇଁ ଚାଷୀଙ୍କଠାରୁ ନେଉଥିଲା ୧୦୦ଟଙ୍କା, ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ

8/10/2020 at 12:12 PM

ଚାନ୍ଦବାଲି ୮।୧୦: ଚାନ୍ଦବାଲି ସମବାୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆଗରେ ଯୁବକଙ୍କ ଦବଙ୍ଗଗିରି । ଧାଡିରେ ଠିଆ ହେବା ପାଇଁ ଚାଷୀଙ୍କଠାରୁ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ନେଉଥିଲା ଟଙ୍କା । ଖବର ପାଇ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଚାନ୍ଦବାଲି  ସମବାୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଧୀନରେ ୧୯ଟି ସେବା ସମବାୟ ସମିତି ରହିଛି । ବିମାଧାରୀ ଚାଷୀମାନଙ୍କର ବୀମା ଟଙ୍କା ଆସିଥିବାରୁ ଚାଷୀମାନଙ୍କର ଭିଡ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁ ବୀମାଧାରୀ ଚାଷୀ ଆଗେ ଆସିବେ ସେ ଆଗେ ଟଙ୍କା ଉଠାଣ କରିପାରିବେ । ତେଣୁ ଚାଷୀମାନଙ୍କୁ ରାତିରୁ ଆସି ଧାଡିରେ ଠିଆ ହେବାକୁ ପଡୁଛି । ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଉଥିବା ଏହି ଦବଙ୍ଗ ଯୁବକ ।  

ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ରାତିରୁ ଆସି ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଧାଡିରେ ଠିଆ ହେବାପାଇଁ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ମୁଣ୍ଡପିଛା ୧୦୦ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ଅଦାୟ କରୁଥିଲା। ଯେଉଁ ଚାଷୀ ଧାଡିରେ ଠିଆ ହେବା ପାଇଁ ୧୦୦ଟଙ୍କା ନ ଦେଉଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଧାଡିରୁ ଧକ୍କା ମାରି ତଡି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି ।

ଫଳରେ ଚାଷୀମାନେ ଏଥିରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ଚାନ୍ଦବାଲି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାନ୍ଦବାଲି ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ସଂପୃକ୍ତ ଦବଙ୍ଗ ଯୁବକଙ୍କୁ କାବୁକରି ଥାନାକୁ ନେଇ ଅଟକ ରଖିଛି ।

   Related Posts