Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ-୨ ସହକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ପୋଲିସ କବ୍‌ଜାରେ ୪ ଆନ୍ତଃ ଜିଲ୍ଲା ଡକାୟତ
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ଡେ’ କୁ ନେଇ ଛକାପଞ୍ଝା, ବିଛୁଆତି ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା କଳିଙ୍ଗସେନାକୁ ଉଠାଇନେଲା କମିସନରେଟ୍ ପୋଲିସ

14/02/2019 at 4:45 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୪|୨: ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ଡେ’କୁ କେଉଁଠି ବିରୋଧ ତ ଆଉ କେଉଁଠି ସମର୍ଥନରେ ବାହାରିଲେ ମହିଳା ସଙ୍ଗଠନ । ଆଜି ଏଭଳି କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ରାଜଧାନୀରେ ।

ରାଜଧାନୀରେ ଛକାପଞ୍ଝା । କେଉଁଠି ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ଡେ’ ପାଇଁ କଳିଙ୍ଗସେନା ପକ୍ଷରୁ ବିରୋଧ କରାଗଲାଣି ତ ଆଉ କେଉଁଠି ମହିଳା ସଙ୍ଗଠନ ଏହି ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ଡେ’ ପାଳନ କରୁଥିବା ଯୁବକ ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରି ତାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ବାହାରିଥିଲେ । ରସୁଲଗଡଠାରେ ଥିବା ଏକ ସପିଂ ମଲ୍ ଆଗରେ କଳିଙ୍ଗସେନା କର୍ମୀମାନେ ବିଛୁଆତି ଧରି ଅସଂଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଯୁବକ ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ପାନେ ଦେବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିଲେ।

ଖବର ପାଇ କମିସନରେଟ୍ ପୋଲିସ କଳିଙ୍ଗସେନା କର୍ମୀମାନଙ୍କୁ ସେଠାରୁ ଉଠାଇ ନେଇଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡେ’ ପାଳନ କରୁଥିବା ଯୁବକ ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରି କିଛି ମହିଳା ସଙ୍ଗଠନ ବାହାରିଥିଲେ । ଭଲ ପାଇବାକୁ କେହି ବିରୋଧ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହା ଯୁଗ ଯୁଗ ଧରି ରହିଆସିଛି ବୋଲି ଏହି ସଙ୍ଗଠନ କହିଛି।

ଖାଲି ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକା ନୁହନ୍ତି,  ବାପା ମା ଓ ଭାଇ, ଭଉଣୀ, ସାଙ୍ଗ ସାଥି ମଧ୍ୟ ଭଲ ପାଇବା ଦିନକୁ ପାଳନ କରିଥାନ୍ତି । ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡେ’ କୁ ଭଲ ନଜରରେ ଦେଖିବା ଉଚିତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଯୁବପୀଢୀ ।

ପୁରାଣ ଯୁଗରେ ରାମାୟଣ ମହାଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପାଇବା ରହିଥିଲା। ଆଉ ଏବେ ଭଲ ପାଇବାକୁ ନେଇ ବିରୋଧ କଣ ପାଇଁ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ ମଧ୍ୟ ଉଠୁଛି ।

   Related Posts