Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ସଭ୍ୟଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା, ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ !
  • ||
  • କଟକ : ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, କୂଳକୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ମାରିଥିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬୦୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ମହିଳା ଆଣିଲେ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ, ULLU ଟିଭି କମ୍ପାନୀ ସିଇଓଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ

6/08/2021 at 1:52 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୬।୦୮: ଅଶ୍ଲୀଳ ଫିଲ୍ମ ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ ଜାରି ରହିଛି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପତି ରାଜ୍‌ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ନୂଆ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏବେ ଆଉ ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଉଲ୍ଲୁ ଟିଭିର ସିଇଓଙ୍କ ବିରୋଧରେ କେସ୍‌ ରୁଜୁ କରିଛି । ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ଉଲ୍ଲୁ ଡିଜିଟାଲ୍‌ ପ୍ରାଇଭେଟ୍‌ ଲିମିଟେଡ଼୍‌ର ସିଇଓ ବିଭୁ ଅଗ୍ରଓ୍ୱାଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ କେସ୍‌ ରୁଜୁ କରିଛି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ । ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗରେ ଏହି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ପୋଲିସ । ଆଇପିସି ଧାରା ୩୫୪ ଅନୁଯାୟୀ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କେସ୍‌ ରୁଜୁ କରିଛି । ସେପଟେ  ପୋଲିସ କମ୍ପାନୀର ଆଉ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଅଞ୍ଜଳୀ ରୈନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।  

ସେହିପରି ଉଲ୍ଲୁ ଡିଜିଟାଲ ଟିଭି ଅଶ୍ଲୀଳ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ନେଇ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା । ଏଥିରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ନେଇ ଅନେକ ସମୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଚାଲିଛି । ଉଲ୍ଲୁ ଟିଭି ନିଜର ଅଶ୍ଲୀଳ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ପାଇଁ  ବହୁ ବାର ବିରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି ।  ଏବେ ଆଉ ଏକ ବିବାଦର ଦାଗ ଲାଗିଛି । ତାହା ପୁଣି କମ୍ପାନୀର ସିଇଓଙ୍କ ବିରୋଧରେ , ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗରେ ସିଇଓଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts