Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାଡି ପଳାଇଲା ମା’, ବାପା କହିଲା ଲାଳନପାଳନ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ… ଶେଷରେ ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍‌କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କଲା ପୋଲିସ

23/11/2019 at 3:52 PM

କଟକ ୨୩।୧୧: ଦୁଇ କୁନି କୁନି ପିଲାଙ୍କୁ ଛାଡି ମା’ ଫେରାର । ଅସହାୟ ଅବସ୍ଥାରେ ବୁଲୁଥିଲେ ଦୁଇ ପିଲା । ପିଲାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା । ପିଲାମାନଙ୍କର ବାପା ସେମାନଙ୍କୁ ଚଳାଇପାରିବନି ବୋଲି କହିବା ପରେ ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍‌କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛି ପୋଲିସ ।  

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପୁରୀ ଅଞ୍ଚଳର ଜନୈକ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ଗତକାଲି କଟକ ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଅଞ୍ଚଳର ବରହମପୁରା ବସ୍ତିକୁ ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ପିଲାମାନଙ୍କର ମା’ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ହଠାତ୍ କେଉଁଆଡେ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି । ଫଳରେ ପିଲା ଦୁଇ ଜଣ ଏକୁଟିଆ ବୁଲୁଥିବା ଦେଖି ବରହମପୁରା ବସ୍ତିର କିଛି ଲୋକ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ପାଖରେ ରଖି ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ।

ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ପୋଲିସ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା । ପରେ ସେମାନଙ୍କର ବାପା ଖବର ପାଇ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ତେବେ ବାପା ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ପିଲା ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଲାଳନପାଳନ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ବୋଲି କହିବା ପରେ ପୋଲିସ ପିଲା ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛି ।

   Related Posts