Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ପୋଲିସ-ଅପରାଧୀ ଗୁଳିବିନିମୟ , ୨ନିହତ

17/02/2020 at 8:12 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭।୦୨: ଅପରାଧୀ-ପୋଲିସ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳିବିନିମୟ । ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଦୁଇ ଜଣ ଅପରାଧୀ ନିହତ । ଦିଲ୍ଲୀର ପ୍ରହ୍ଲାଦପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ଘଟଣା । ମୃତ ଅପରାଧୀଙ୍କ ନାମ ରାଜା କୁରେଶି ଓ ରମେଶ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଦୁଇ ଜଣ ଅପରାଧୀ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ସାମିଲ ଥିଲା । ଏବଂ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଓ୍ବାରେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଥିଲା । ପୋଲିସ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସୋମବାର ସକାଳ ସମୟରେ ଦିଲ୍ଲୀର ପୁଲ ପ୍ରହ୍ଲାଦପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ହୋଇଛି । ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଦୁଇ ଜଣ ଅପରାଧୀଙ୍କ ନାଁରେ ଓ୍ବାରେଣ୍ଟ ଥିଲା । ଉଭୟ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ବହୁ ଦିନ ହେଲା ପୋଲିସ ଖୋଜୁଥିଲା । ତେବେ ଦୁଇ ଜଣ ଅପରାଧୀ ରହୁଥିବା ସ୍ଥାନକୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇ ପୋଲିସ ଘେରିଯାଇଥିଲା । ଚାରିପଟୁ ଘେରିବା ଦେଖି  ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଅପରାଧୀମାନେ ଗୁଳି ଚାଳନା କରିଥିଲା । ଅପରାଧୀଙ୍କ ଗୁଳିମାଡର ଜବାଜ ଦେଇ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଗୁଳିମାଡ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଦୁଇ ଜଣ ଅପରାଧୀ ଆହତ ହୋଇଥିଲା , ପରେ ଦୁଇ ଜଣ ଅପରାଧୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି । ଦୁଇ ଜଣ ଅପରାଧୀ ଏକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥିଲେ ।

   Related Posts