Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

ପୋଲିସ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟରେ ଅପରାଧୀ ନିହତ, ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାରେ ଥିଲା ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ !

24/02/2020 at 12:02 PM

ବସ୍ତି ୨୪।୦୨: ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଅପରାଧୀ ଫିରୋଜ ପଠାନ ନିହତ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବସ୍ତି ଥାନା ପୋଲିସ ଓ ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌ ଟିମ୍‌ ମିଳିତ ଭାବେ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ଅପରାଧୀ ନିହତ ହୋଇଛି । ଅପରାଧୀ ନିକଟରୁ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ମଧ୍ୟ ଜବତ ହୋଇଛି । ମୃତ ଅପରାଧୀ ନାମରେ ବହୁ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି । ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲା ।

ପୋଲିସନୁସାରେ, ରବିବାର ଦିନ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଲାଲଗଞ୍ଜ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଅପରାଧୀ ପିରୋଜ ପଠାନ୍‌ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଖବର ମିଳିଥିଲା । ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ ଖବର ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଘେରି ଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଚାରିପଟୁ ପୋଲିସ ଘେର ଦେଖି ଅପରାଧୀ ଖସିଯିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା । ଏକ ବାଇକ ଯୋଗେ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ଖସି ଯାଉଥିଲେ । ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହେବା ପାଇ କରୁଥିବା ବେଳେ ପଛରେ ବସିଥିବା ଯୁବକ ବାଇକରୁ ଖସିପଡିଥିଲେ । ତଳେ ପଡିଯାଇଥିବା ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ଜବାବ ଦେଇ ମଧ୍ୟ ଗୁଳି ଚାଳନା କରିଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ଧରି ଅପରାଧୀ-ପୋଲିସ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳିବିନମୟ ଜାରି ରହିଥିଲେ ।

ଶେଷରେ ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ଆହତ ଯୁବକ ଦେହରେ ପୋଲିସର ୩ଟି ଗୁଳି ବାଜିଥିଲେ । ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ ଯୁବକକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା । ଏବଂ ଯୁବକଙ୍କ ପକେଟରୁ ଏକ ଡ୍ରାଇଭିଙ୍ଗ ଲାଇସେନ୍ସ ମିଳିଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ତାର ନାମ ଫିରୋଜ ପଠାନ୍‌ ବୋଲି ଲେଖାଥିଲେ । ତେବେ ମେଡିକାଲରେ ଫିରୋଜକୁ ଡାକ୍ତର ମୃତ୍ୟୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ନିହତ ଅପରାଧୀ ଫିରେଜ ନିକଟରୁ ଗୋଟିଏ ପିସ୍ତଲ, କାର୍ବାଇନ ସମେତି କିଛି ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ ହୋଇଛି । ତେବେ ପୋଲିସନୁସାରେ ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାରେ ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ଥିଲା । ଏବଂ କିଛି ଦିନ ହେଲା ପୋଲିସ ଅପରାଧୀକୁ ଖୋଜୁଥିଲେ । ଶେଷରେ ଆଜି ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟରରେ ନିହତ ହୋଇଛି । ମୃତ ଅପରାଧୀ ନାଁରେ ଗୋରଖପୁରରେ ୧ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଓ ପ୍ରୟାଗରାଜରେ ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ରାଶି ପୂର୍ବରୁ ଘୋଷଣା କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts