Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ଯାଏଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ସେବା ବନ୍ଦ, କରୋନା ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • କଟକ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜଳିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ଜଗାକୁ ଏକା କରି ଚାଲିଗଲା କାଳିଆ, ମା’ ଆଖିରୁ ଶୁଖୁନି ଲୁହ : ମରଶରୀର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ
  • ||
  • କୋରାପୁର : କୋରାପୁର ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ବାହା ବେଦୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, IIFL ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ରହିଛି ଲିଙ୍କ୍
  • ||
  • ସୋର : ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପଞ୍ଚୁକର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ବାଙ୍କଚୁଡା ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ନିର୍ମାଣଧୀନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଯୁବକ, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାକିରୀଆଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର: ୮ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ହୋଇପାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ସିଫ୍ଟ
  • ||

ପୋଲିସ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟରେ ଅପରାଧୀ ନିହତ, ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାରେ ଥିଲା ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ !

24/02/2020 at 12:02 PM

ବସ୍ତି ୨୪।୦୨: ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଅପରାଧୀ ଫିରୋଜ ପଠାନ ନିହତ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବସ୍ତି ଥାନା ପୋଲିସ ଓ ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌ ଟିମ୍‌ ମିଳିତ ଭାବେ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ଅପରାଧୀ ନିହତ ହୋଇଛି । ଅପରାଧୀ ନିକଟରୁ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ମଧ୍ୟ ଜବତ ହୋଇଛି । ମୃତ ଅପରାଧୀ ନାମରେ ବହୁ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି । ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲା ।

ପୋଲିସନୁସାରେ, ରବିବାର ଦିନ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଲାଲଗଞ୍ଜ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଅପରାଧୀ ପିରୋଜ ପଠାନ୍‌ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଖବର ମିଳିଥିଲା । ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ ଖବର ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଘେରି ଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଚାରିପଟୁ ପୋଲିସ ଘେର ଦେଖି ଅପରାଧୀ ଖସିଯିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା । ଏକ ବାଇକ ଯୋଗେ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ଖସି ଯାଉଥିଲେ । ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହେବା ପାଇ କରୁଥିବା ବେଳେ ପଛରେ ବସିଥିବା ଯୁବକ ବାଇକରୁ ଖସିପଡିଥିଲେ । ତଳେ ପଡିଯାଇଥିବା ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ଜବାବ ଦେଇ ମଧ୍ୟ ଗୁଳି ଚାଳନା କରିଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ଧରି ଅପରାଧୀ-ପୋଲିସ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳିବିନମୟ ଜାରି ରହିଥିଲେ ।

ଶେଷରେ ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ଆହତ ଯୁବକ ଦେହରେ ପୋଲିସର ୩ଟି ଗୁଳି ବାଜିଥିଲେ । ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ ଯୁବକକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା । ଏବଂ ଯୁବକଙ୍କ ପକେଟରୁ ଏକ ଡ୍ରାଇଭିଙ୍ଗ ଲାଇସେନ୍ସ ମିଳିଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ତାର ନାମ ଫିରୋଜ ପଠାନ୍‌ ବୋଲି ଲେଖାଥିଲେ । ତେବେ ମେଡିକାଲରେ ଫିରୋଜକୁ ଡାକ୍ତର ମୃତ୍ୟୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ନିହତ ଅପରାଧୀ ଫିରେଜ ନିକଟରୁ ଗୋଟିଏ ପିସ୍ତଲ, କାର୍ବାଇନ ସମେତି କିଛି ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ ହୋଇଛି । ତେବେ ପୋଲିସନୁସାରେ ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାରେ ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ଥିଲା । ଏବଂ କିଛି ଦିନ ହେଲା ପୋଲିସ ଅପରାଧୀକୁ ଖୋଜୁଥିଲେ । ଶେଷରେ ଆଜି ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟରରେ ନିହତ ହୋଇଛି । ମୃତ ଅପରାଧୀ ନାଁରେ ଗୋରଖପୁରରେ ୧ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଓ ପ୍ରୟାଗରାଜରେ ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ରାଶି ପୂର୍ବରୁ ଘୋଷଣା କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts