Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

୭ ମାସ ଧରି କୋମାରେ ଥିଲେ ଯୁବକ, ହୋସ୍ ଆସିବା ପରେ ଗିରଫ କରିନେଲା ପୋଲିସ

23/01/2021 at 12:21 PM

ସିଡନୀ, ୨୩।୦୧ :  ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଜଣେ ୨୧ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ୭ ମାସ ପରେ କୋମାରୁ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କୋମାରୁ ବାହାରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିନେଇଥିଲା । କାରଣ ଯୁବକଙ୍କ ଉପରେ ନିଜ ବାନ୍ଧବୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ରହିଥିଲା । ସେ ନିଜ ମଧ୍ୟ ହତ୍ୟା ଦିନ ୪ ମହଲା କୋଠାରୁ ପଡିଯାଇଥିଲେ । ଗତ ୭ ମାସ ଧରି ସେ କୋମାରେ ଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଥିଲା ।

ଦକ୍ଷିଣ ସିଡନୀରେ ରହୁଥିବା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଗତ ବର୍ଷ ଜୁନରେ ନିଜ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ବାଲକୋନୀରୁ ତଳକୁ ଖସି ପଡିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୁରୁତର ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା । ସେ କୋମାକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ତାପର ଦିନ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ପହଁଚିବା ପରେ ସେଠାରେ ୧୯ ବର୍ଷୀୟା ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଦେଖିଥିଲା । ଯୁବକଜଣଙ୍କ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା ।

ତେବେ ଯୁବକଜଣଙ୍କ ନିଜେ ତଳକୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲେ କିମ୍ବା ଭୁଲରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରି ନାହିଁ । ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଯୁବକଟି ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଅଟେ । କାରଣ ସେ ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ତେବେ ମୃତ ଯୁବତୀଙ୍କ ଘରଲୋକେ ବହୁତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ । ନିଜ ଝିଅର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କରୋନା କଟକଣା ଯୋଗୁଁ ସାମିଲ ହୋଇପାରି ନଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଉଭୟ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ ଚୀନର ବାସିନ୍ଦା । ସେମାନେ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଭିସାରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଆସିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଜେଲ୍ ପଠାଇଦେଇଛି ।

   Related Posts