Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟଣା : ଛିଡିଲାନି ଭାଗବଣ୍ଟା, ଦୁଇ ପିସ୍ ମାଂସ ପାଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଭଉଣୀ
  • ||
  • କଟକ : ରେଭେନ୍ସା ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟର ନୂତନ କୁଳପତି ହେଲେ ପ୍ରଫେସର ସଞ୍ଜୟ ନାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନାବାଳିକା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ଅପ୍ରେଲ ୫ରେ ଚୂଡାନ୍ତ ଶୁଣାଣି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୦୨୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମେ’ ରେ ହେବ କଂଗ୍ରେସର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ, ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି ବୈଠକ ପରେ ବଡ ଘୋଷଣା କଲା ଦଳ
  • ||
  • ହୁ ହୁ ହୋଇ ବଢୁଛି ତୈଳଦର, ମୁମ୍ବାଇରେ ୯୧ ଟଙ୍କା ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଦାମ୍
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ନିଆଁ ପୁଇଁବା ହେଲା କାଳ, ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଝଲସିବ ଅର୍କ କ୍ଷେତ୍ର : ନୂଆ ରୂପ ପାଇବ କୋଣାର୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମନ୍ଦିର, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମିଳିବ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ସୁବିଧା
  • ||
  • ଆଜି ବସୁଛି କଂଗ୍ରେସର ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି ବୈଠକ, ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନିର୍ବାଚନ ନେଇ ହେବ ଆଲୋଚନା !
  • ||
  • ଏଥର ନିଜ ସ୍କୁଲରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା, ୨ ଘଣ୍ଟାରେ ଲେଖିବାକୁ ପଡିବ ଉତ୍ତର
  • ||

ଜଣକୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଯାଇ ଅନ୍ୟଜଣକ ଘରେ ପଶିଲା ପୁଲିସ, ବିନାକାରଣରେ ପୁଲିସ ମାଡର ଶିକାର ହେଲେ ନାବାଳିକା

24/09/2019 at 3:16 PM

ଯାଜପୁର ୨୪।୦୯ – ଯାଜପୁର ସୁକିନ୍ଦା ପୋଲିସର ଦାଦାଗିରି । ଜଣକୁ ଗିରଫ୍ କରିବାକୁ ଯାଇ ଅନ୍ୟ ଜଣକ ଘରେ ପଶିଲା ପୁଲିସ । ବିନା କାରଣରେ ପୋଲିସ ମାଡର ଶକାର ହେଲେ ଜଣେ ନାବାଳିକା । ପୁଲିସ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ୍ କରିବାକୁ ଯାଇ ଜଣେ ୧୨ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ଶକ୍ତ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ନାବାଳିକା ଗୁରୁତର ହୋଇପଡିଥିଲେ । ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ କଟକ ପଠାଯାଇଥିଲା । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଯାଜପୁର ଏସପି ଚରଣ ସିଂ ମୀନାଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପୀଡିତାଙ୍କ ମା ।
ଯାଜପୁର ସୁକିନ୍ଦା ପୋଲିସର ଦାଦାଗିରି । ଜଣକୁ ଗିରଫ୍ କରିବାକୁ ଯାଇ ଅନ୍ୟ ଜଣକ ଘରେ ପଶିଲା ପୁଲିସ । ବିନା କାରଣରେ ପୋଲିସ ମାଡର ଶିକାର ହେଲେ ଜଣେ ନାବାଳିକା । ପୁଲିସ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ୍ କରିବାକୁ ଯାଇ ଜଣେ ୧୨ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ଶକ୍ତ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ନାବାଳିକା ଗୁରୁତର ହୋଇପଡିଥିଲେ । ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ କଟକ ପଠାଯାଇଥିଲା । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଯାଜପୁର ଏସପି ଚରଣ ସିଂ ମୀନାଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପିଡିତାଙ୍କ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଲେ ଖୋଦ୍ ସୁକିନ୍ଦା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ବିଚିତ୍ରାନନ୍ଦ ସେଠୀ । ଅଭିଯୋଗ ମୁତାବକ ଜଣକୁ ଗିରଫ୍ କରିବାକୁ ଯାଇ ଅନ୍ୟ ଜଣକ ଘରେ ପଶି ପୁଲିସ କରିଛି ଏଭଳି ଉନ୍ମତ୍ତକାଣ୍ଡ । ପୁଲିସ ତାଙ୍କ ବେଡରୁମରେ ପଶି ମହିଳାଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲା । ଘର ବାରଣ୍ଡାରେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ମଧ୍ୟ ଠେଲି ପକାଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ଝିଅ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ସୁଶ୍ରୀସଙ୍ଗୀତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।
ସୂଚନା ମୁତାବକ ସୁକିନ୍ଦା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ପୁଅ ଜ୍ଞାନରଞ୍ଜନ ଦାସଙ୍କ ନାମରେ ଗିରଫ୍ ପରୱାନା ଜାରି ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ପୁଲିସ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ୍ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସୁକିନ୍ଦା ଗଡର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦିନରଞ୍ଜନ ଦାସଙ୍କ ପୁଅ ଜ୍ଞାନରଞ୍ଜନ ଦାଶଙ୍କ ଘରକୁ ପଶିଯାଇଥିଲା । ସେତେବେଳେ ଜ୍ଞାନରଞ୍ଜନ ଘରର ଛାତ ଉପରେ ମୋବାଇଲରେ କଥା ହେଉଥିଲେ । ସେ ପୋଲିସର ପାଟିଶୁଣି ଛାତରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଆସିଥିଲେ । ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା ସହ ଟଣାଘୋଷରା କରିଥିଲା । ସେଥିରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ କେତେକ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ସାମିଲ ଥିଲେ । ତେବେ ଜ୍ଞାନରଞ୍ଜନ ନିଜର ଆଧାର କାର୍ଡ ଦେଖାଇ ନିଜର ପରିଚୟ ଦେବା ପରେ ପୁଲିସ ନିଜର ଭୁଲ ବୁଝିପାରି ସ୍ଥାନ ଛାଡିଦେଇଥିଲା । ସୁକିନ୍ଦା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସେଠୀଙ୍କ ନାମରେ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ଯାଜପୁର ଏସପି ଚରଣ ସିଂ ମୀନା ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଓ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ କଳିଙ୍ଗନଗର ଅତିରିକ୍ତ ଏସପିଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଯଦି ଏହିଭଳି ଦାଦାଗିରି ଦେଖାଇବ ତାହାଲେ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ କିଏ ଦେବ ସାଧାରଣରେ ଦାବି ହୋଇଛି ।

   Related Posts