Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ବିନା ହେଲମେଟ୍‌ରେ ଗାଡ଼ି ଚଳାଉଥିବା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଫଟୋ ପଠାଇଲେ ମିଳିବ ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା, ହ୍ବାଟସ୍ଆପ୍ ନମ୍ବର ଜାରି କଲେ ଏସପି

24/11/2019 at 5:40 PM

କରନାଲ୨୪/୧୧: କରନାଲର ଏସିପି ଏକ ହ୍ବାଟସ୍‌ଆପ୍‌ ନମ୍ବର ଜାରି କରିଛନ୍ତି। ବିନା ହେଲମେଟ୍‌ରେ ଗାଡ଼ି ଚଳାଉଥିବା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଫଟୋ ହ୍ବାଟସ୍ଆପ୍ ନମ୍ବରରେ ପଠାଇଲେ ପୁରସ୍କାର ମିଳିବ ବୋଲି କରନାଲ ଏସପି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏସପିଙ୍କ ଦ୍ବାରା ନମ୍ବର ଜାରି ହେବା ପରେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବିନା ହେଲମେଟ୍‌ରେ ଗାଡ଼ି ଚଳାଉଥିବା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଫଟୋ ପଠାଇଛନ୍ତି। ହ୍ବାଟସ୍‌ଆପ୍ ନମ୍ବରରେ ଫଟୋ ପଠାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏକ ହଜାର ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ମିଳିବ ବୋଲି ଏସପି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଚଳିତ ମାସ ନଭେମ୍ବର ୨୦ ତାରିଖରେ ହରିୟାନା କରନାଲ ଜିଲ୍ଲାର ସବୁ ଥାନାର ଅଧିକାରୀ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ଲୋକମାନଙ୍କ ସହ ଏସପି ସୁରେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଏକ ବୈଠକ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ସଂପର୍କରେ ସବୁ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସତର୍କ କରାଯାଇଥିଲା।

କୌଣସି ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଉଲଂଘନ କଲେ ଏହି 85708-85704 ହ୍ବାଟସଆପ ନମ୍ବରରେ ଫଟୋ ପଠାଇବା ପାଇଁ ଏସପି କହିଛନ୍ତି। ଏଥିସହ କରନାଲ ଜିଲ୍ଲାର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥାନାର ନୋଟିସ୍‌ ବୋର୍ଡରେ ଏହି ହ୍ବାଟସ୍‌ଆପ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇଛି।

   Related Posts