Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୁର୍କୀରେ ବଡ ଧରଣର ଭୂକମ୍ପ ପରେ ସୁନାମି: ପ୍ରକୃତି ରଚିଲା ତାଣ୍ଡବଲୀଳା, ୬ ମୃତ, ୨୦୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଆହତ
  • ||
  • ବିଜେପିକୁ ତିର୍ତ୍ତୋଲବାସୀ ନିଶ୍ଚୟ ଜିତାଇବେ ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହାତମୁଠାକୁ ଟାଣ କରିବେ- ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • PL 2020: ଗର୍ଜିଲା କ୍ରିସ୍ ଗେଲଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍, ରାଜସ୍ଥାନ ସମ୍ମୁଖରେ ୧୮୬ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଲା କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇ ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସିଲା ବସ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ସେନେଗଲ୍‌ ଉପକୂଳ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିଗଲା ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ଡଙ୍ଗା: ୧୪୦ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବଞ୍ଚିଗଲେ ୬୦
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରୁ ଆଉ ୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୨୩୭
  • ||
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ହିରୋ ବନି ଗଲେ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ, ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ପରେ- କେଉଁଠି ଗୋଲାପ ବର୍ଷା ତ କେଉଁଠି ପୋଲିସକୁ ମିଠା ଖୁଆଉଛନ୍ତି ଜନତା

6/12/2019 at 8:32 PM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ – ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର ପରେ ତେଲେଙ୍ଗାନା ପୋଲିସ ଜିନ୍ଦାବାଦ ନାରାରେ କମ୍ପୁଛି ହାଇଦ୍ରାବାଦ । କେଉଁଠି ଗୋଲାପ ବର୍ଷା ତ କେଉଁଠି ପୋଲିସକୁ ମିଠା ଖୁଆଉଛନ୍ତି ଜନତା । କୃତଜ୍ଞତା ଜାହିର କରୁଛନ୍ତି, ପ୍ରଶଂସାରେ ପୋତି ପକାଉଛନ୍ତି । ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଛୁଟୁଛି ପ୍ରଶଂସାର ସୁଅ । ପୂର୍ବରୁ ପୋଲିସକୁ ବୋଧହୁଏ ଏମିତି ପ୍ରଶଂସା ମିଳିବା, ହିରୋଭାବେ ଚିତ୍ରଣ କରାଯିବାର ଏମିତି ନଜିର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିନଥିଲା ।  

ଗଣବଳାତ୍କାରୀ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ନିହତ ହେବା ଖବର ମିଳିବା ପରେ ଚେତନାପାଲି ପୋଲ ନିକଟରେ ହଜାର ହଜାର ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ । ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଫୁଲ ପକାଇ ସ୍ବାଗତ କରିଥିଲେ । ଜିନ୍ଦାବାଦ ନାରା ଦେଇଥିଲେ । ଏ ଦୃଶ୍ୟ ଥିଲା ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଘର ପାଖର । ଏଠି ମହିଳାମାନେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ହାତରେ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଏଠି, ଲୋକେ ପୋଲିସକୁ ମିଠା ଖୁଆଇ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଉଛନ୍ତି । ବାଣ ଫୁଟାଇ, ବାଜା ବଜାଇ ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ଯେମିତି ହାଇଦ୍ରାବଦାରେ ଚାଲିଛି ବିଜୟ

କେବଳ ହାଇଦ୍ରାବାଦ କାହିଁକି ସାରା ଦେଶରେ ଯେମିତି ଆଶ୍ବସ୍ତି । ଯେମିତି ପୋଲିସ ଉପରେ ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ବାସ, ଭରସା ବଢି ଯାଇଛି । ଘଟଣା ପୂର୍ବରୁ ଯେଉଁ ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଥିଲା, ବାର ଆଡୁ ଛି ଛାକର ହେଉଥିଲା, ଆଇନ ଶୃଖଂଳା ଭୁଶୁଡି ପଡିଛି ବୋଲି କୁହାଯାଉଥିଲା- ସେଇ ପୋଲିସ ଏବେ ହିରୋ ପାଲଟି ଯାଇଛି । ଯାହା ବୟାନ କରୁଛି ଦେଶବାସୀଙ୍କ ମୁଡ୍ । ଏ ଦୃଶ୍ୟ ଥିଲା ଜମ୍ମୁର । ଏଠି ହାତରେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା, ବ୍ୟାଣ୍ଡ ବାଜା ବଜାଇ  ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇ ଲୋକେ ପୋଲିସର ପଦକ୍ଷେପକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀ ରୁ ବାରଣାସୀ, ସବୁଠି ସେଲିବ୍ରେସନ୍ । ଲୋକେ ରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଯେଭଳି ଦଣ୍ଡ ଦିଆଗଲା ତାହାକୁ ସ୍ବାଗତ କରୁଛନ୍ତି ।

 କେବଳ ସାଧାରଣ ଜନତା ନୁହଁନ୍ତି, ନେତା, ଅଭିନେତା, କ୍ରିଡାବିତ୍ ସମସ୍ତେ ତେଲେଙ୍ଗାନା ପୋଲିସକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । କିଏ ଟୁଇଟ୍ କରି ତ କିଏ ଖୋଲାଖୋଲି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି ।

   Related Posts