Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ବେପରୁଆ ଗାଡି ଚଳାଇ ପୋଲିସ ଏଏସଆଇ ନିଲମ୍ବିତ, ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଦୁଇ ଜଣ ହୋଇଥିଲେ ଆହତ

23/09/2019 at 9:40 AM

ଉଦଳା ୨୩।୯: ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ କାର ଚଳାଇ ଦୁର୍ଘଟଣା କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଏଏସଆଇ ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ବାରିପଦା ହେଡକ୍ବାର୍ଟର ଥାନାର ଏଏସଆଇ ଶୁଭେନ୍ଦୁ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରବିବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୮ଟା ସମୟରେ ନିଜ କାରରେ କପ୍ତିପଦାରୁ ଉଦଳା ଆସୁଥିଲେ ଶୁଭେନ୍ଦୁ । ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଗାଡି ଚଳାଉଥିବାରୁ ଗାଡି ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ନଥିଲା । ଉଦଳା-କପ୍ତିପଦା ରାସ୍ତା ଏସଆର ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ୍ ନିକଟରେ ବାଇକରେ ଯାଉଥିବା ୨ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲେ । ୨ ଜଣ ଯୁବକ ଗାଡିରୁ ଖସି ତଳେ ପଡିଥିବାବେଳେ ଶୁଭେନ୍ଦୁ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିବା ବଦଳରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଖସିଯାଇଥିଲେ । ହେଲେ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ବେଶି ବାଟ ଯାଇପାରିନଥିଲେ । କୃଷକ ବଜାର ଛକ ନିକଟରେ ଗାଡିକୁ ସାଇଡ କରିବାକୁ ଯାଇ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାଡେଇ ହୋଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ କାବୁ କରିଥିଲେ ।

ମଦ ପିଇ ମାତାଲ ଅବସ୍ଥାରେ ଗାଡି ଚଳାଉଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ହଟହଟା ହେବାକୁ ପଡିଛି । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଠେଲାପେଲା କରି ଧକ୍କା ମାରିବା ସହ ଘୋଷରାଟଣା କରିଥିଲେ । ପରେ ଉଦଳା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଶୁଭେନ୍ଦୁଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଥାନାକୁ ନେଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଆରକ୍ଷୀ ଅଧୀକ୍ଷକ ତାଙ୍କୁ ଚାକିରିରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଗୁରୁତର ୨ ଯୁବକଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ସେମାନେ ହେଲେ ବଡବିଶୋଳ ଅଞ୍ଚଳର ପ୍ରଭନ ପରିଡା ଓ ସତ୍ୟଜିତ ନାଏକ ।

   Related Posts