Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • LICର ଏମ୍‌ଡି ହେଲେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମହାନ୍ତି, ଫେବୃଆରୀ ୧ରୁ ସମ୍ଭାଳିବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୭, ସକାଳେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିପାରନ୍ତି ଭି.କେ. ଶଶିକଳା
  • ||
  • ନେତାଜୀ ଜନ୍ମସ୍ଥାନ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ଖୋଲିଵାକୁ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • କଟକ:କାଲିଠାରୁ ଖୋଲିଵ ନେତାଜୀ ସଂଗ୍ରହାଳୟ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||

ଏକତରଫା ପ୍ରେମ କରି ହଟହଟା ହେଲେ ଯୁବକ : ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ୍

20/02/2020 at 2:50 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୦/୨: ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏକତରଫା ପ୍ରେମ କରିବା ସହ ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ହଇରାଣ ହରକତ କରି ଶେଷରେ ଅପହରଣ ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗରେ ନୂଆପଲ୍ଲୀ ଥାନା ପୁଲିସ ଜଣେ ଯୁବକକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ତାଙ୍କ ନାମ ଭବାନୀ ଶଙ୍କର ବାରିକ(୩୬) । ଘର ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ତିର୍ତ୍ତୋଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ନାଗପୁର । ସେ ପୁରୁଣା ଭୁବନେଶ୍ୱର କେନାଲ ରୋଡ ବଶିଷ୍ଠନଗରରେ ରହୁଥିଲେ ।

ପୁଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, କଟକର ପୁଷ୍ପା (ଛଦ୍ମନାମ, ୨୫) ସାଲିଆସାହିରେ ରହୁଥିଲେ । ସେ ଏକ ବିୟୁଟି ପାର୍ଲର କରିଥିଲେ । କିଛିଦିନ ତଳେ ସେ ଜୟଦେବବିହାରସ୍ଥିତ ପାଲ ହାଇଟ୍‌ସକୁ ମାର୍କେଟିଂ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଘରେ ମୋବାଇଲ୍‌ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିବାରୁ ସେଠାରେ ଥିବା ଭବାନୀଙ୍କ ଠାରୁ ମୋବାଇଲ୍‌ ମାଗି ଘରକୁ ଫୋନ୍‌ କରିଥିଲେ । ତା’ପରେ ସେଠାରୁ ପୁଷ୍ପା ପଳାଇ ଆସିଥିଲେ । ଭବାନୀଙ୍କ ମୋବାଇଲରେ ଡାଏଲ ହୋଇ ରହିଥିବା ପୁଷ୍ପାଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ଭବାନୀ ବାରମ୍ବାର ଫୋନ୍‌ କରିଥିଲେ । ପୁଷ୍ପାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରିବା ସହ ବିବାହ କରିବାକୁ ଜିଦ୍‌ ଧରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପୁଷ୍ପା ଭବାନୀଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଭବାନୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ନିଶା ଛାଡ଼ି ନଥିଲା । ସେ ପୁଷ୍ପାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ପକାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପୁଷ୍ପା ରାଜି ହୋଇ ନଥିଲେ । ଶେଷରେ ଭବାନୀ ପୁଷ୍ପାଙ୍କୁ ଫୋନ୍‌ କରି ବିବାହ ନ କଲେ ତୁମକୁ ଓ ତୁମ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ।

ଗତ ୧୭ ତାରିଖରେ ପୁଷ୍ପା ନୂଆପଲ୍ଲୀ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଛକରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଭବାନୀ ଏକ କାର୍‌ରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ପୁଷ୍ପାଙ୍କୁ ମାଡ଼ମାରି ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ କାର୍‌ରେ ଅପହରଣ କରି ନେବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ପୁଷ୍ପାଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି ଆଖପାଖ ଲୋକେ ପହଞ୍ଚିଯିବାରୁ ଭବାନୀ ସେଠାରୁ ପଳାଇଥିଲେ । ଏନେଇ ପୁଷ୍ପା ନୂଆପଲ୍ଲୀ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୁଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁକରି ଭବାନୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ଅପହରଣ ଉଦ୍ୟମରେ ବ୍ୟବହୃତ କାର୍‌(ଓଆର୦୨ଏଜେ-୦୪୪୯)କୁ ଜବତ କରିଥିଲା । ଅପରାହ୍ଣରେ ଭବାନୀଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଥିଲା । ଜାମିନ ନାମଞ୍ଜୁର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ ହାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts