Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ବିବାହବେଦୀରୁ ବରକୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, ସେହିବେଦୀରେ ବସି ସେହି କନ୍ୟାକୁ ବାହାହେଲା ବରର ସାନଭାଇ… କଣଥିଲା ଘଟଣା..ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

28/01/2019 at 8:26 PM

ସାରଣ ୨୮/୧- ବିବାହ କରିବାକୁ ବରବେଶରେ ଆସିଥିଲା ଯୁବକ । ପୋଲିସ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବାହ ବେଦୀରୁ ଉଠାଇନେଲା । ସେହି ବେଦୀରେ ବସି ବରର ସାନଭାଇ ବିବାହ କଲା ମଙ୍ଗୁଳା କନ୍ୟାକୁ ।

ଏହିଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ବିହାରର ସାରଣ ଅଂଚଳରେ । ଉଡ଼ିୟାନପୁର ଗାଁର ଧନଜଂୟ ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ଜାମସେଦପୁର ମାନଗୋ ଗାଁର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା ବିବାହ । ବିବାହର କିଛଦିନ ପରେ ଧନଜଂୟ ସହ ପ୍ରିୟଙ୍କାର ମନୋମାଳିନ୍ୟ ହୋଇଥିଲା । ଧନଜଂୟ ଅତ୍ୟଧିକ ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିବାରୁ ସବୁବେଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହ ଝଗଡ଼ା ହେଉଥିଲା । ଫଳରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ବାପଘରକୁ ପଳେଇଆସିଥିଲା । ଏହାର କିଛିଦିନ ପରେ ଧନଜଂୟ ବୁଝାସୁଝା କରି ପ୍ରିୟଙ୍କାକୁ ଆଣିଥିଲା । କିନ୍ତି ପୂର୍ବଭଳି ଧନଜଂୟ ପ୍ରିୟଙ୍କାକୁ ମଦପିଇ ପୁଣି ମାରପିଟ୍ କରିବାରୁ ସେ ଆଉଥରେ ପଳାଇଯାଇଥିଲା ।

ଏହି ସମୟରେ ଧନଜଂୟ ପରିବାର ଲୋକ ଅନ୍ୟସ୍ଥାନରେ ବିବାହ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ । ଧନଜଂୟ ଧୁମଧାମରେ ବରଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲା । ଏହି ଖବରଶୁଣି ପ୍ରିୟଙ୍କ ପୋଲିସ ସହ ଆସି ବିବାହ ମଣ୍ଡପ ପାଖରେ ପହଂଚିଥିଲା । ବିବାହବେଦୀରୁ ଧନଜଂୟକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ପୋଲିସ ।

ବିବାହବେଦୀରୁ ଧନଜଂୟକୁ ଗିରଫ କରିବାପରେ ପୋଲିସ କନ୍ୟାଘର ଲୋକଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ଶେଷରେ ଆପୋଷ ବୁଝାବଣା ପରେ ବରର ସାନଭାଇ ପ୍ରଦୀପ ସେହି ମଙ୍ଗୁଳା କନ୍ୟାକୁ ବିବାହ କରିଥିଲା ।

   Related Posts