Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ପୂର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚ ଓ ସମିତିସଭ୍ୟଙ୍କ ଉପରକୁ ବୋମା ମାଡ଼ ଘଟଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ୍

8/06/2020 at 10:41 PM

ସାଲେପୁର୮/୬: ଜଗତପୁର ଥାନା ଖଇରା କେନାଲ ବନ୍ଧରେ ବୋମା ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ଜଗତପୁର ପୋଲିସକୁ ମିଳିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା। ୩୦।୦୫।୨୦୨୦ ତାରିଖରେ ବନ୍ଦେ ଉତ୍କଳ ଜନନୀ ଗାନ କରିବାକୁ  କ୍ଲବ  ନିକଟରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ସମୟରେ ଚମ୍ପତ୍ତି ପଞ୍ଚାୟତର ପୂର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚ ବିଳାସ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପୂର୍ବ ତନ ସମିତି ସଭ୍ୟ ଭୋଳା ନାଥ ରାଉତଙ୍କ ଉପରେ ବୋମା ପକାଇ ଦୃର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ବୋମା ମାଡ଼ରେ ବିଳାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପୂର୍ବତନ ସମିତି ସଭ୍ୟ ଭୋଳାନାଥ ରାଉତଙ୍କ କୌଣସି କ୍ଷତି ହୋଇନଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ବିଳାଶଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଆଘାତ ହୋଇ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ କଟକ ବଡ଼ ମେଡ଼ିକାଲକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି। ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ ନେଇ ବୋମାମାଡ ହୋଇଥିବା ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି କଟକ ଡିସିପି। ଏହି ଘଟଣାରର ଏସିପି ଅମରେନ୍ଦ୍ର ପଣ୍ଡା ଓ  ଜଗତପୁର ଥାନା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଦୀପ୍ତ କିଶୋର ନାୟକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ୨ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ୪ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଥିବାବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ୫ ମିଟର ପଡିଥିବା ୫ଟି ମୋବାଇଲି ଓ ୨ଟି ଜୀବନ୍ତ ବୋମା ଜବତ କରିଛି। ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଲେ ସାଲୁ ଓରଫ ସେକ ୟାକୁବ ଖାନ ଓ ବାବୁଆ ଓରଫ ସେକ ୱାସିମ ଏବଂ ତାଙ୍କର ୪ ସହଯୋଗୀ ହେଲେ ସେକ ଇମରାନ, ସେକ ସାକିର, ଶିବ ଭୋଇ ଓ ରମେଶ ଭୋଇ। ଏମାନଙ୍କ ଘର କଟକ  ଦରଘା ବଜାର, ଲାଲବାଗ ଓ ଜଗତପୁର ଥାନା ଅଂଚଳରେ।ଏମାନଙ୍କ ନାମରେ ୧୭୮/୨୦ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି  କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି।

   Related Posts