Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଅଧ ଡଜନେରୁ ଅଧିକ ଜଣ ସଂପୃକ୍ତ ଅମରେଶ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ, ୧୦ ଦିନରେ ପୋଲିସ ଧରିଛି ମାତ୍ର ତିନି ଜଣଙ୍କୁ

6/11/2019 at 7:20 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୬|୧୧: ଭୁବନେଶ୍ବର ସୁନ୍ଦରପଦାରେ ଅମରେଶ ନାୟକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ୧୦ଦିନ ପରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ । ବର୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ପୂରା ଘଟଣାରେ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା କହିଲେ ଡିସିପି । ଏଥି ସହ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା କଥା ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଖୋଲା ଆକାଶ ତଳେ ବୁଲୁଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ କାହିଁକି ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ଟାଳଟୁଳ ନୀତି ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛି ତାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ମୃତ ଅମରେଶଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ।  …..

୧୦ଦିନର କସରତ ପରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲା ପୋଲିସ । ଭୁବନେଶ୍ବର ସୁନ୍ଦରପଦାରେ ଅମରେଶ ନାୟକ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ କଲେ ଡିସିପି ଅନୁପ ସାହୁ । ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶଙ୍କର ବସ୍ତିଆ ଓ ତା’ର ସହଯୋଗୀ ଜଗଦିଶ୍‌ ଗଜେନ୍ଦ୍ର ଓ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ମଲିକକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଦୀପାବଳି ରାତିରେ ଅମରେଶ ନାୟକ ଓ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଏହି ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣରେ ଅମରେଶଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରାୟ ୧୫ରୁ ୨୦ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅମରେଶଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ତାଙ୍କ ଏତଲାରେ ଦର୍ଶାଇଥିଲେ । ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ପୋଲିସ ମାତ୍ର ୩ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିପାରିଛି । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ  ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଜାରି ରହିଛି ପୋଲିସର ଚଢ଼ାଉ ।

ସେପଟେ ଖୋଲାରେ ବୁଲୁଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଅମରେଶଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଧମକ ଚମକ୍‌ ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ସାକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ଏମିତିରେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ କାହିଁକି ଟାଳଟୁଳ ନୀତି ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛି ବୋଲି ପାଲଟା ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଅମରେଶଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ।

ଏହି ଘଟଣାରେ କେତେ ଶୀଘ୍ର ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ପୋଲିସ ସଫଳ ହେଉଛି ତା’ ଉପରେ ରହିବ ନଜର ।

   Related Posts