Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ଶବ ପୋତା ହୋଇଥିବା ଗୁଜବକୁ ନେଇ ପୋଲିସ୍ ଓ ପ୍ରଶାସନ ନାକେଦମ

17/11/2019 at 9:56 PM

କେନ୍ଦୁଝର ୧୭।୧୧ – ଅଜଣା  ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ  ମୃତଦେହ କୁ କେହି କଲେଜ ପଛରେଥିବା ପଡିଆ ଠାରେ ପୋତି ଦେଇଥିବା ଖବର ଆଜି  ସକାଳୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ବିଜୁଳି ବେଗରେ ବ୍ୟାପିଥିଲା  । ଏପରିକି କେହିକେହି କହୁଥିଲେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଏକ ମେସିନ୍ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା,  ହେଲେ ମେସିନ୍ କିମ୍ବା ଅପରେଟର ଏବେ ଦେଖା ମିଳୁନାହିଁ । ପୋତା ହୋଇଥିବା ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ସଂପୃକ୍ତ ଅପରେଟରର ହାତ ରହିଥିବା ଆଲୋଚନା ହେଉଥିଲା ।

ହାଟଡିହି ବ୍ଲକ୍ ସଢଙ୍ଗ କଲେଜ ପଛରେ ଥିବା ପଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା କୁ ନେଇ  ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାରିତ ହୋଇଥିଲା । ତୁରନ୍ତ ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ହାଟଡିହି ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାରଙ୍କୁ  ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି କରାଯାଇ  ଘଟଣା ସ୍ଥଳକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା । ସାଙ୍ଗରେ ନନ୍ଦିପଦା ଆଇଆଇସି ଙ୍କ ସହ ପୁର ପୋଲିସ ଟିମ୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । କଲେଜ ପଛରେଥିବା ପଡିଆର  ଏକ  ଉଚ୍ଚା ସ୍ଥାନରେ ଜେସିବି  ମେସିନ୍ ରେ ଖୋଳା ହୋଇଥିଲା । ହେଲେ ସେଥିରୁ ଶବ  ତ ବାହାରି ନଥିଲା,  ହେଲେ କେତେଗୁଡ଼ିଏ  ଏସ୍ପାରି ସରକାରୀ ମେଡିସିନ ବାହାରିଥିଲା । ମେଡିସିନ ଗୁଡିକ ପୋଡାହୋଇ କେହି ସେଠାରେ ପୋତି ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା । ତେବେ ଏତେଗୁଡିଏ ଏସ୍ପାରି ମେଡିସିନ୍ ସେଠାରେ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ରେ ପୋତା ହେଲା ତାକୁନେଇ ଏବେ ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ । ଏକ୍ସପାରି ମେଡିସିନ ଗୁଡିକ  କେଉଁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରର ଓ ତାହା ସରକାରି ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଡିସ୍ପୋଜାଲ ହୋଇଛି କି ନାହିଁ?  ତାକୁ ନେଇ ଏବେ ଖୋଳତାଡ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts