Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କପିଳାଶ ଜାଗର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ କଟକଣା, ଜିଲ୍ଲା ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ମନା, ଜିଲ୍ଲାବାସୀଙ୍କ କୋଭିଡ୍ ନେଗେଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • କଟକ : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ବସ୍ ଭଡା, ସାଧାରଣ ଓ ଏକ୍ସପ୍ରେସ କିଲୋମିଟର ପିଛା ୫ପଇସା, ଡିଲକ୍ସ ଓ ଏସି ଡିଲକ୍ସ ୧୦ପଇସା ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ବସ୍, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ବାରହା ଆକ୍ରମଣରେ ୭ ଆହତ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଶିଶୁପାଳ ହୋଇ ଫେରିଲା ବର, ଅଧାରୁ ବନ୍ଦ ହେଲା ବାଲ୍ୟ ବିବାହ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ସରିଯାଉଛି ଟୋକନ ଅବଧି, ମଣ୍ଡିରୁ ଉଠୁନି ଧାନ, ପ୍ରତିବାଦରେ ଚାଷୀଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଅଷ୍ଟପ୍ରହରୀ ଚାନ୍ଦା ପାଇଁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ଅଭିଯୋଗ, ଥାନାରେ ଏତଲା
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ନୀଳଗିରି ସହରରେ ବୁଲୁଛି ଭାଲୁ, ଲୋକେ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଛାତ୍ରଙ୍କ ନାଁରେ ଜିଏସଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ୩୮କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ନେଇ ନୋଟିସ୍
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଥାନାଠାରୁ ୧ କି.ମି. ଦୂରରେ ଚାଲିଥିଲା ବେଆଇନ ବିଦେଶୀ ମଦ ବିକ୍ରି, ଚଢାଉ କରି ନଷ୍ଟ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ପୋଲିସ୍ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଲା ୧୦ ବର୍ଷର ବାଳକ, ପୁଅକୁ ଗିରଫ ନ କରିବା ପାଇଁ ଗୁହାରି କଲେ ବାପା, ମାଆ

6/03/2020 at 10:57 AM

ଡିଏଗୋ୬/୩: ଆମେରିକାର ସାନ ଡିଏଗୋରେ ଜଣେ ବର୍ଷର ଜଣେ ୧୦ବର୍ଷର ବାଳକ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଉପରକୁ ଦୁଇ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇଛି। ସାନ ଡିଏଗୋ ପୋଲିସ ବିଭାଗର ସଚିନ ଟେକୁଚି ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ବାଳକଟିର ପିତାମାତା ଗୁରୁବାର ଦିନ ୯ଟା ୧୫ ମିନିଟ୍‌ରେ ପୋଲିସକୁ ଫୋନ କରି କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ପିଲା ମାନସିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛି। ହାତୁଡ଼ି ଓ ଧାରୁଆ ହସ୍ତ୍ରରେ ନିଜକୁ ରକ୍ତାତ କରି ଦେଉଛି।

ବୋଷ୍ଟନ୍ ଆଭେନ୍ୟୁରେ ରହୁଥିବା ଶିଶୁର ଘରେ ପୋଲିସ୍‌ ଅଧିକାରୀମାନେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ପିଲାଟି ଦୌଡ଼ି ପଳାଇ  ଯାଇଥିଲା। ଏବଂ ଲୁଚି ପଡିଥିଲା। ବାଳକଟି ଯେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଲୁଚିଥିଲା ସେହି ସ୍ଥାନରେ ଏକ ବନ୍ଧୁକ ପଡ଼ିଥିଲା। ସେହି ବନ୍ଧୁକ ଉଠାଇ ୧୦ ବର୍ଷର ବାଳକ ପୋଲିସ୍‌ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଉପରକୁ ୨ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି କରିଥିଲା।

 ଭାଗ୍ୟବଶତଃ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳି ଲାଗି ନ ଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ଯୋଗୁଁ ସେଠାରେ ଦଶହଜାର ପୋଲିସ ଗାଡି ପାର୍କିଂ କରାଯାଇଥିଲା। ସେହି ଅଞ୍ଚଳକୁ ନ ଯିବାକୁ ପୋଲିସ ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲା। ପିଲାଟିକୁ ଭୟଭୀତ ନ କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ୍‌ କର୍ମଚାରୀ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିଥିଲେ। ପିଲାଟିର ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ଠିକ୍‌ ନାହିଁ, ତେଣୁ ଗିରଫ କର ନାହିଁ ବୋଲି ପିଲାଟିର ବାପା,ମାଆ ପୋଲିସ୍‌କୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ।

ଶେଷରେ ବାପା, ମାଆ ପିଲାକୁ ସାଙ୍ଗ ଧରି ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଥିଲେ। ସେ ହାତରେ ବାହୁ ଧରି ସେହି ଘାଟରୁ ବାହାରି ଆସିଲେ। ଥାନାରେ କିଛି ଖାତାପତ୍ର କାମ ଶେଷ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀମାନେ ପିଲାର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ। ପିଲାଟି ଏବେ ଟିକେ ଭଲ ଥିବା ତାଙ୍କ ବାପା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts