Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

ପେନସିଲରେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ସ୍କେଚ୍ ଆଙ୍କିଥିଲେ ଛାତ୍ରୀ, ସେୟାର ନକରି ରହି ପାରିଲେନି PM

28/04/2020 at 7:40 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସାରା ବିଶ୍ୱ ଏବେ କରୋନା ମହାମାରୀ ବିରୋଧରେ ଲଢେଇ ଲଢୁଛି। ଏଥିରେ ଭାରତ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଛି। ଦେଶର କରୋନା ଲଢେଇରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ଜନୈକା ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ପେନସିଲରେ ଚାଙ୍କର ଏକ ସ୍କେଚ୍ ଆଙ୍କିଛନ୍ତି। ଏହି ଉପହାର ଛବିକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ସେୟାର କରିବା ସହ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ଦୀପା ନାମକ ଏକ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପେନସିଲ୍ ସ୍କେଚ୍ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ଅଭିଭାବକ  ଦ୍ୱାଦଶ ପଢୁଥିବା ତାଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ୱେତା କୋନ୍ଦୁରୁ  ମୋଦିଜୀଙ୍କର ଏହି ପେନସିଲ ସ୍କେଚ୍ କରିଥିବା ଉଲ୍ଲେଖ ଥିଲା। ଏଥିରେ ଝିଅଟି ଦେଶର କରୋନା ବିରୋଧରେ ସଂଗ୍ରାମ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଏପରି ସ୍କେଚ୍ ଲାଗି ମୋତେ ପ୍ରେରଣା ସହ ତାଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇବାକୁ ଅବସର ଦେଇଥିବା ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛି।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଝିଅଟିର ପେନସିଲ ସ୍କେଚ୍‌କୁ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ସହ ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ଏହି ରଚନାତ୍ମକତା ଓ ସ୍ନେହ ଲାଗି ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜ୍ଞାପନ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ଶୁଭକାମନା ଅପାର ଶକ୍ତିର ସ୍ରୋତ ବୋଲି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ସେହିପରି କରୋନା ମୁକାବିଲା ଲାଗି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ତାଙ୍କ ସ୍ତରରେ ସବୁମନ୍ତେ ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖିଥିବା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts