Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର ଜୋରଦାର, ଆଜି ଓଡିଶା ଆସୁଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି

23/04/2019 at 10:24 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୩|୪: ରାଜ୍ୟରେ ଦୁଇଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ସରିଥିବାବେଳେ ଆଜି ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ମତଦାନ ଜାରି ରହିଛି । ଆଗାମୀ ୨୯ତାରିଖରେ ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଭୋଟିଂ ହେବ । ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟରେ ଜୋରଦାର ପ୍ରଚାର ଚାଲିଛି । ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ରାଜ୍ୟକୁ ବିଜେପିର ହେବିଓ୍ବେଟ୍ ଙ୍କ ଲମ୍ବା ଲାଇନ୍ ରହିଛି ।

ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଆଜି  ଓଡିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି । ଆଜି କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଆସୁଛନ୍ତି ମୋଦି | କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବାରୁଅଠାରେ ଏକ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭାରେ ଯୋଗଦେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦବୋଧନ ଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି | ଆଜି ଦିନ ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୧୧ଟାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ପହଞ୍ଚିବେ | ଏଥିପାଇଁ ବାରୁଅଠାରେ ୪୫ ଏକର ଜାଗା ଉପରେ ଏକ ମଞ୍ଚ ଓ ସଭାସ୍ଥଳ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି | ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ମଞ୍ଚରେ ଓଡିଶା ପ୍ରଭାରୀ ଅରୁଣ ସିଂହ, ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଉପାଦକ୍ଷ ତଥା କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା, କନକ ବର୍ଦ୍ଧନ ସିଂହଦେଓ ଏବଂ କେନ୍ଦ୍ରାପଡାର ସମସ୍ତ ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ |

ମୋଦିଙ୍କ ଗସ୍ତକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ବ୍ୟାପକ ବନ୍ଦୋବସ୍ତ କରାଯାଇଛି | ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ୨୮ ପ୍ଲାଟୁନ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି | ତେବେ ମୋଦିଙ୍କ ଗସ୍ତ ବିଜେପିକୁ ନେଇ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିଜ ଭୋଟ୍ ବଢିବା ନେଇ ବେଶ୍ ଆଶାବାଦୀ ଅଛନ୍ତି |

   Related Posts