Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାନିଲେନି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସିଲ୍ ହେଲା ଦୋକାନ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ଧର୍ମଗଡ ବଣିକ ସଂଘର ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବନ୍ଦ ରହିବ ସହର
  • ||

ସେମିଫାଇନାଲରେ ସୋଚନୀୟ ପରାଜୟନେଇ ମୋଦି ଦେଲେ ଏମିତି ଟିପ୍ପଣୀ…

10/07/2019 at 8:55 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:  ସଂଘର୍ଷପୂର୍ଣ୍ଣ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଭାରତକୁ ପରାସ୍ତ କରି ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଆଇସିସି ୱାର୍ଲଡ କପ୍ ଫାଇନାଲକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଛି।  ସେପଟେ ଏହି ପରାଜୟ ସହ ବୁଧବାର ଭାରତର ବିଶ୍ୱକପ୍ ଯାତ୍ରାରେ ଯବନିକା ପଡିଛି । ସେମି ଫାଇନାଲରେ ଭାରତକୁ୧୮ ରନରେ ପରାସ୍ତକରିଛି ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ। ତେବେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିବା ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ କିଛି ଏମିତି ରହିଛି। 

ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ ବାର୍ତ୍ତାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହାର ଜିତ୍ ଜୀବନର ଅଂଶ, ତେବେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ କୁ ଆଗାମୀ ପ୍ରୟାଶ ନିମନ୍ତେ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଉଛି ବୋଲି ମୋଦି ଟ୍ୱିଟ୍ ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ମ୍ୟାଚ୍ ର ପରିଣାମ ନିରାଶାଜନକ ଥିଲା, ହେଲେ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଜୟ ପାଇଁ ଟିମ୍ ର ସଂଘର୍ଷ  ବାସ୍ତବିକ୍ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ବୋଲି ମୋଦି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ପୁରା ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ର ବ୍ୟାଟିଂ  ଓ ବୋଲିଂ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଥିଲା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ମୋଦି ।

ଓଲ୍ଡଟ୍ରେଫର୍ଡରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ମଙ୍ଗଳବାର ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ଅଧାରେ ରହିଥିଲା। ଏଣୁ ବୁଧବାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ ପୁଣି ଖେଳ ସେହିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୨୪୦ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ ନେଇ ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ଓହ୍ଲାଇଥିଲା। ତେବେ ସଂଘର୍ଷପୂର୍ଣ୍ଣ ଖେଳି ମଧ୍ୟ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୪୯.୩ ଓଭରରେ ସମସ୍ତ ୱିକେଟ୍ ହରାଇ କରିଥିଲା ୨୨୧ ରନ୍। ଭାରତ ପାଇଁ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ୫୯ ବଲରେ ୭୭ ରନର ଅଭୂତ ପୂର୍ବ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ। ତେବେ ୫୦ ରନ କରିବା ପାଇଁ ଧୋନୀ ୭୨ଟି ବଲ ଖେଳିଥିଲେ। ତେବେ ଟିମ୍ କୁ ଧୋନୀ ବେଶ୍ ମଜଭୁତୀ ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts