Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଭାରତୀୟ ବଂଶୋଦ୍ଭବ ଆମେରିକୀୟ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ପରଲୋକରେ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି : କରୋନା ଭାଇରସରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ

8/04/2020 at 10:27 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୮/୪: ଆମେରିକାରେ କରୋନା ଭାଇରସର ପ୍ରକୋପ ବଢ଼ି ଚାଲିଛି। ସେଠାରେ କରୋନା ଭାଇରସରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଜଣେ ଭାରତୀୟ-ଆମେରିକୀୟ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇ ଯାଇଛି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଭାରତୀୟ-ଆମେରିକୀୟ ସାମ୍ବାଦିକ ବ୍ରହ୍ମ କାଞ୍ଚିବୋଟଲାଙ୍କ ପରଲୋକରେ ଆଜି ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କାମ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ସ୍ମରଣ କରାଯିବ।

କାଞ୍ଚିବୋଟଲା ଭାରତୀୟ ସମାଚାର ଏଜେନ୍ସି ୟୁନାଇଟେଡ ନ୍ୟୁଜ୍ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆରେ ନିଜ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁଥିଲେ। କରୋନା ଭାଇରସରେ ସଂକ୍ରମିତ କାଞ୍ଚିବୋଟଲାଙ୍କ ସୋମବାର ରାତିରେ ନ୍ୟୁୟର୍କର ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଟ୍ବିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ଭାରତୀୟ ବଂଶଜ ଆମେରିକୀୟ ସାମ୍ବାଦିକ ଶ୍ରୀ ବ୍ରହ୍ମ କାଞ୍ଚିବୋଟଲାଙ୍କ ପରଲୋକରେ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖୀ। ଭାରତ ଏବଂ ଆମେରିକାକୁ ନିକଟତର କରାଇବାରେ ତାଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ତଥା ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କାମ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଚିରଦିନ ସ୍ମରଣ କରାଯିବ। ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଏବଂ ମିତ୍ରଙ୍କ ପ୍ରତି ସେ ସମ୍ବେଦନା ବ୍ୟକ୍ତ କରୁଛନ୍ତି। ଓମ୍ ଶାନ୍ତି’।

   Related Posts