Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବର ବିଜୟ ଅଭିଯାନ ଜାରି, ୮ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ସେନାକୁ ନେଇ ଗର୍ବିତ ବୋଲି କହିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ; ପାଇଲଟଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ଅନୁରୋଧ କଲେ ବିଧାୟକ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

28/02/2019 at 1:45 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮|୨: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଜରିଆରେ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ୧୫,୦୦୦ ସ୍ଥାନରେ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା, ଭଲ୍ୟୁଣ୍ଟିୟର ଏବଂ ସମର୍ଥକଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଛନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିବା ସମୟରେ ମୋଦି କହିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ସେନାବାହିନୀ ଉପରେ ତାଙ୍କର ଯଥେଷ୍ଟ ଭରସା ରହିଛି । ଏଥିପାଇଁ ଏ ସମୟରେ ଏଭଳି କିଛି ନହେବା ଉଚିତ୍ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ମନୋବଳ ଭଙ୍ଗ ହେବ ଏବଂ ଶତ୍ରୁଙ୍କୁ ଆମ ଉପରେ ଅଙ୍ଗୁଳି ଉଠାଇବାକୁ ମଉକା ମିଳିଯିବ ।

ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏବେ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଭାବାବେଗ ଭିନ୍ନ ସ୍ତରରେ ରହିଛି । ଦେଶର ବୀର ଯବାନ ସୀମାରେ ଏବଂ ସୀମା ବାହାରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ପରାକ୍ରମ ଦେଖାଉଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସମଗ୍ର ଦେଶ ଏକଜୁଟ୍ ହୋଇଛି । ସମଗ୍ର ଦେଶବାସୀ ଯବାନମାନଙ୍କ ସହ ରହିଛନ୍ତି । ସାରା ବିଶ୍ବ ଆମର ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିକୁ ଦେଖୁଛି । ମୋଦି କହିଛନ୍ତି ଦେଶର ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ ସାମର୍ଥ୍ୟର ସଂକଳ୍ପ ନେଇ ଯବାନ ମାନେ ସୀମାରେ ରହିଛନ୍ତି । ମୋଦି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦେଶର ସମସ୍ତ ଲୋକ ପରାକ୍ରମୀ । ଏଥିପାଇଁ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦେଶର ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ଦିନ ରାତି ଏକ କରି କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ମୋଦି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦେଶ ନୂଆ ରୀତିନୀତି ସହ ନିଜର କ୍ଷମତାକୁ ବିସ୍ତାର କରିବାରେ ଲାଗିଛି । ଭାରତୀୟ ଯୁବପୀଢିମାନେ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ଦେଶର କୃଷକଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଯବାନମାନଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏବେ ବିଶ୍ବାସ ହେଉଛି ଯେ, ସବୁ ଅସମ୍ଭବ ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିବ ।

ଅନ୍ୟପଟେ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ବିକ୍ରମ ସିଂହ ସୈନି କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନ କବଜାରେ ଥିବା ବାୟୁସେନା ପାଇଲଟଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରି ଆଣନ୍ତୁ । ପାଇଲଟକୁ ସାମାନ୍ୟ ଆଘାତ ଲାଗିଲେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ମୂଳପୋଛ କରିଦେବୁ । ବିଜେପି ବିଧାୟକଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାକୁ ଲାଗିଛି ।

   Related Posts