Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ବୈଷ୍ଣ ଦେବୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ବ୍ୟାପକ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ଆରମ୍ଭ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି: ଜାମ୍ମୁରେ ହାଇ ଆଲର୍ଟ ଜାରି

28/03/2019 at 12:46 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୮/୩ : ଦେଶ ସାରା ବିଜେପିର ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ଜାମ୍ମୁର ଦୁମି ଗାଁରେ ଆଜି ମୋଦି ବିଜୟ ସଂକଳ୍ପ ରାଲିକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ | ରାଲି ସ୍ଥଳର ସମ୍ମୁଖରେ ମା’ ବୈଷ୍ଣ ଦେବୀଙ୍କ ତ୍ରିକୂଟ ପର୍ବତ ଦର୍ଶନ କରିବେ | ରାଲି ସ୍ଥଳରୁ ବୈଷ୍ଣ ଦେବୀଙ୍କ ଦୂରତା ଆକାଶ ମାର୍ଗରେ ୨୦ କି:ମିରୁ କମ | ମୋଦି ମା’ ବୈଷ୍ଣ ଦେବୀଙ୍କ ଚରଣ ସ୍ପର୍ଶ କରି ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ଆରମ୍ଭ କରିବେ |


ରାଲିକୁ ସ୍ମରଣୀୟ କରିବା ପାଇଁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଟାରେ ବିଜେପିର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମହାସଚିବ ରାମ ଯାଦବ, ପ୍ରଦେଶ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରବୀନ୍ଦ୍ର ରୈନା, ରାଲି ପ୍ରଭାରୀ ପବନ ଖଜୁରିଆ, ମହାସଚିବ ଯୁଦ୍ଧବିର ସେଠୀ ରାଲି ସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ପ୍ରସ୍ତୁତି ନିରୀକ୍ଷଣ କରିବେ | ଦିଲ୍ଲୀରୁ ବାହାରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ମଧ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରବନ୍ଧନ ସମିତି ବୈଠକ ବସିଥିଲା | ବୈଠକରେ ରାମ ମାଧବ କହିଥିଲେ ଯେ, ମୋଦିଙ୍କ ରାଲିରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବିଜେପିର ବ୍ୟାପକ ପ୍ରଚାର ଆଉ ଥମିବାର ନାଁ ନେବନାହିଁ | ବୈଠକରେ ସାଂସଦ ସମଷେର ମନହଂସ, ବରିଷ୍ଠ ନେତା ସତ ଶର୍ମା, ଅଶୋକ ଖଜୁରିଆ ଆଦି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ମୋଦିଙ୍କ ରାଲି ପାଇଁ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ହାଇ ଆଲର୍ଟ ଜାରି କରାଯାଇଛି | ଭୂମିରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଆକାଶ ମାର୍ଗ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ କଡାକଡି କରାଯିବ | ରାଲି ବେଳେ ସେନା, ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ସମେତ ସୀମା ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନା ରାଜ୍ୟରେ କଡା ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଗ୍ରହଣ କରିବେ |


ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱ ନେଇଥିବା ଏସପିଜି ଟିମ ରାଲି ସ୍ଥଳକୁ ଚାରିପଟୁ ସିଲ କରିଦେଇଛନ୍ତି | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଦୁମିରେ ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କୁ ମକ ଡ୍ରିଲ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଜାମ୍ମୁରେ ପାଖାପାଖି ଅଢେଇ ଘଣ୍ଟା ରହିବେ | ଦ୍ବିପ୍ରହର ୩ଟା ବେଳେ ମୋଦି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବିମାନରେ ଜାମ୍ମୁର ଟେକନିକାଲ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ପହଂଚିବେ | ସେଠାରୁ ହେଲିକପ୍ଟର ଯୋଗେ ଦୁମି ଅଭିମୁଖେ ଯିବେ | ଦୁମିରେ ୩ଟି ହେଲିପ୍ୟାଡ଼ ତିଆରି କରାଯାଇଛି | ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ମୋଦିଙ୍କୁ ସଡକ ମାର୍ଗରେ ଯିବାକୁ ହେଲେ ସେଥିପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବିକଳ୍ପ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି |

   Related Posts