Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗଞ୍ଜାମର ସବୁ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ ୭ଦିନ ବନ୍ଦ, ସର୍ବସାଧାରଣରେ ମେରୁ ଯାତ୍ରା ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ପାଳନ ବାରଣ
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରଣା, ପ୍ରେମିକ ଦୁଆରେ ପ୍ରେମିକା, ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଦେଇଛି ଧାରଣା
  • ||
  • କଟକ : ଗିରଫ ହେଲା ହାଇଦରର ସହଯୋଗୀ ୟାକୁବ୍, ସୋମବାର ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଥାନାରେ କରିଥିଲା ଆତ୍ମସମର୍ପଣ
  • ||
  • ସୋର : ଘରେ କେହି ନଥିବା ବେଳେ ଭାଙ୍ଗିଲେ ତାଲା, ଲୁଟିନେଲେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ରୂପା ଅଳଙ୍କାର ସହ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜାଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଇ ୨୫ ଶିକ୍ଷକ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଭଡା ଘରୁ ମିଳିଲା ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଦାୟୀ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମହାକାଳପଡା : ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତ ବୁଦ୍ଧି ପାଇଁ ଟଳିଗଲା ବଡ ବିପଦ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ଏକାଠି ଶୋଇଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପ୍ରେମିକ, କଟୁରୀରେ ହାଣିଲା ସ୍ୱାମୀ
  • ||
  • ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ରାଜ୍ୟରେ ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୭୮୪ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଆସନ୍ତାକାଲି ଝାରସୁଗୁଡା ବିମାନ ବନ୍ଦର ଉଦଘାଟନ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି; ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡାକଡି

21/09/2018 at 11:43 AM

ଝାରସୁଗୁଡା ୨୧/୯ : ଆସନ୍ତାକାଲି ଓଡିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି | ଝାରସୁଗୁଡା ବିମାନ ବନ୍ଦର ସହ ଅନ୍ୟ ୫ଟି ପ୍ରକଳ୍ପରା ଶୁଭ ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ କରିବେ ମୋଦି | ମୋଦିଙ୍କ ଝାରସୁଗୁଡା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଂଚିଛି | ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆସନ୍ତାକାଲି ଦିନ ୧୨.୩୦ ରେ ଝାରସୁଗୁଡା ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ପହଂଚିବେ | ସେଠାରେ ପହଂଚି ସେ ବିମାନ ବନ୍ଦର ଉଦଘାଟନ କରି ସେଠାରୁ ଉଡାଣ ସେବାର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବେ | ଏହା ପରେ ଅମରପଲ୍ଲୀ ଯାଇ ଲକ୍ଷାଧିକ ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଏକ ଜନସଭାରେ ଉଦବୋଧନ ଦେବେ | ଏହା ପରେ ମହାନଦୀ କୋଲ ଫିଲ୍ଡ ଲିମିଟେଡ଼ରା ଝାରସୁଗୁଡା, ସେରଡଗା, ୫୩ କି:ମି: ରେଳ ଲାଇନ ଓ ଗର୍ଜନ ବାହାଲ ଖଣିକୁ ମଧ୍ୟ ଉଦଘାଟନ କରିବେ ମୋଦି | ମୋଦିଙ୍କ ସଭାରେ ଅଧିକ ସଂଖ୍ୟାରେ ଲୋକ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ବିଜେପିରା ଛାମୁଆ ସଂଗଠନରା କର୍ମକର୍ତ୍ତା ମାନେ ଗାଁ ଗାଁ ବୁଲି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରୁଛନ୍ତି | ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀରା ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ସମୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ଅତିରିକ୍ତ ଡିଜି ଯୋଗେଶ ବହାଦୁର ଖୁରାନିଆ | ଏଥି ପାଇଁ ସାଢେ ୪ କି:ମି: ରାସ୍ତାରେ ବ୍ୟାରିକେଟରା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି | ୫୦ ପ୍ଲାଟୁନ ଫୋର୍ସ, ୩ ଏସପି, ୬ ଜଣ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ ସ୍ଥରୀୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମେତ ୩୦୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି | ଏହା ପରେ ମୋଦି ତାଳଚେର ସାର କାରଖାନାରା ଶିଳାନ୍ୟାସ କରିବେ |

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ତାଳଚେରରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାପକ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରାଯାଇଛି | ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡାକଡି କରାଯାଇଛି | କରାଯାଇଛି।ଏଥିସହ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ସିସିଟିଭି ନିଘାରେ ରଖାଯାଇଛି।ଏହି ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କୁ ଅତିରିକ୍ତ ପୋଲିସ ଡିଜି,ଉତ୍ତରାଞ୍ଚଳ ଡିଆଇଜି ନିଜେ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ତଦାରଖ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts