Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ବିଜୟୀ ହେବା ପରେ ଆଡଭାନୀ ଏବଂ ଯୋଶିଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କଲେ ମୋଦି : ପ୍ରଣାମ କରି ନେଲେ ଆଶୀର୍ବାଦ

24/05/2019 at 2:29 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୫ : ୨୦୧୯ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜୟ ହାସଲ ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଓ ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହ ଦଳର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଲାଲକୃଷ୍ଣ ଆଡଭାନୀଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ଆଡଭାନୀଙ୍କ ପାଦ ସ୍ପର୍ଶ କରି ତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଇଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ଉଭୟ ଦଳର ଆଉ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ମୁରଲୀ ମନୋହର ଯୋଶିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ ।

ଲାଲକୃଷ୍ଣ ଆଡଭାନୀଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ପରେ ମୋଦି ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଥିଲେ । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଆଜି ଯେଉଁ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛି ତାହା ଆଡ଼ଭାନୀ ଏବଂ ଯୋଶୀଙ୍କ ଭଳି ବଡ ବଡ ନେତାଙ୍କ ପାଇଁ ହାସଲ କରିଛି । ଏହି ବରିଷ୍ଠ ନେତାମାନେ ଅନେକ ତପସ୍ୟା କରି ଦଳକୁ ଛିଡା କରିଛନ୍ତି ।

ମୁରଲୀ ମନୋହର ଯୋଶିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମୋଦି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁରଲୀ ମନୋହର ଯୋଶି ଜଣେ ବିଦ୍ୱାନ ଓ ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ । ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷାରେ ସୁଧାର ଆଣିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଯୋଗଦାନ ଅତୁଳନୀୟ । ସେ ବିଜେପିକୁ ମଜବୁତ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ଆଗକୁ ବଢାଇଛନ୍ତି । ମୁରଲୀ ମନୋହର ଯୋଶି ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ଉଭୟ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts