Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୭ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୭୨୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କାର୍‌-ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଉପରେ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୧୩ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ପୋଷ୍ଟାଲ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମୋଦି ଜମା କରୁଛନ୍ତି ୧୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା !

3/08/2019 at 10:37 AM

ଥିରୁବନ୍ତପୁରମ୍ ୩|୮: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଲୋକଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ୧୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଦ୍ବାରା ୧୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଉଥିବା ଖବର ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖବର ବ୍ୟାପିବା ପରେ କେରଳରେ ଲୋକମାନେ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଗୁଡିକରେ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲିବାକୁ ଲମ୍ବା ଲାଇନ୍ ଲଗାଇଛନ୍ତି ।

ଖବରକୁ ସତ ଭାବି ପୋଷ୍ଟାଲ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଖାତା ଖୋଲିବାକୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ରେ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ ଲାଗୁଛି । ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କୁ ଖାତା ଖୋଲିବାକୁ ଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ୧୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେବା ଲାଗି କରିଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ କରିବା ଲାଗି ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ଖବର ଅନୁସାରେ କେରଳର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପର୍ଯ୍ୟଟନସ୍ଥଳୀ ମୁନ୍ନାରର ଚା ବଗିଚାରେ କାମ କରୁଥିବା ଶ୍ରମିକମାନେ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଖାତା ଖୋଲିବା ପାଇଁ ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସ୍ ରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ ।

କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ପୋଷ୍ଟାଲ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ୧୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବା ନେଇ ଯୋଜନା କରୁଥିବା ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବ୍ୟାପିଯାଇଥିଲା ।  ଟଙ୍କା କେବଳ ସେହିମାନଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଯିବ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ପୋଷ୍ଟାଲ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ରେ ଖୋଲାଯାଇଥିବ । ଯାହା ଫଳରେ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଖାତା ଖୋଲିବାକୁ ଭିଡ ଲାଗି ରହିଛି ।

ଲୋକମାନେ ନିଜ କାମଧନ୍ଧା ଛାଡି ଖାତା ଖୋଲିବା ପାଇଁ ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସ୍ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଗତ ତିନି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାୟ ୧୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲାଯାଇସାରିଛି । ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଖବର ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା ଯେ, ସରକାର ବାସହୀନଙ୍କୁ ଘର ଯୋଗାଇଦେବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି । ଖବର ବ୍ୟାପିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ଦେବୀକୁଲମ ଆରଡିଓ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଭିଡ ଜମାଇଥିଲେ ।

   Related Posts