Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

ଜାମ୍ମୁ- କାଶ୍ମୀରର ଏଲ୍‌ଓସି ନିକଟରେ ସେନା ପୋଷାକରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ – ସେନା ଯବାନଙ୍କ ସହ ସହ ପାଳନକଲେ ଦୀପାବଳି

27/10/2019 at 6:17 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ – ଦୀପାବଳି ଅବସରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କୁ ସେନା ପୋଷକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଗତ ଥର ପରି ଚଳିତ ଥର ସେନାର ଯବାନଙ୍କ ସହ ଦୀପାବଳି ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ଜାମ୍ମୁ- କାଶ୍ମୀରେର ଏଲ୍‌ଓସି ନିକଟରେ ରାଜୌରୀ ନିକଟରେ ଥିବା ଯବାନ୍‌ମାନଙ୍କ ସହ ମୋଦୀ ଦୀପାବଳି ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ପଦାତିକ ବାହିନୀର ଦିବସ ପାଳନ କରାଯାଉଥିଲା । ଏହି ଅବସରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସେନାର ଯବାନ୍‌ମାନଙ୍କୁ ମିଠା ବାଣ୍ଟିବା ସହ ଦୀପାବଳିର ଶୁଭେଚ୍ଛା ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ ।

ରବିବାର ସକାଳ ୧୦ଟାରେ ସେନାର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେଲିକପ୍ଟରରେ ମୋଦୀ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେନାର ଯବାନମାନଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଦେଶବାସୀ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସର ସହ ଦୀପାବଳି ପାଳନ କରିପାରୁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

ସୀମା ସେପଟେ ଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଯେପରା ସୀମାପାର କରି ନ ପାରନ୍ତି । ଦେଶରେ କୌଣସି ଅଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି ନ କରିପାରନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି ସଜାଗ ରହିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ।

ସେହପରି ସ୍ୱେଦେଶୀ ଓ ଭାରତରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିବା ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts