Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||
  • ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ ଉଡାଇଲେ ନକ୍ସଲ, ପୋଷ୍ଟରରେ ଦେଲେ ଧମକ
  • ||
  • କୁହୁଡିର ଚାଦରରେ ଜଗତସିଂହପୁର, ଗମନାଗମନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଆଜି ରାତିରେ ପୁଣି ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି

24/03/2020 at 11:28 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩।୦୩ : ଦେଶବାଶୀଙ୍କୁ ପୁଣି ସମ୍ବୋଧନ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି । ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି ୮ଟା ସମୟରେ ସମଗ୍ର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ । ଏନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଟ୍ବିଟ୍‌ କରି କହିଛନ୍ତି । ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସ ନେଇ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଓ ଆଗାମୀ ରଣନୀତି ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଘୋଷଣା କରିପାରନ୍ତି ।  ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଟ୍ବିଟ୍‌ ଜରିଆରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସରେ ସଂକ୍ରମଣଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି । ତେବେ ଏହି ମହାମାରୀ ଭାଇରସ ବିଷୟରେ ଦେଶବାଶୀଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା କହିବି। ତେଣୁ ଆଜି ମାନେ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି ୮ଟାରେ ଦେଶବାଶୀଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ସମ୍ବୋଧନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ।

କରୋନା ଭାଇରସରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଶରେ ସଂକ୍ରମଣଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫୦୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଥିବା ଜଣାପଡିଥିବା ବେଳେ ୧୦ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି । କରୋନାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟ ଜରୁରୀ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ।  ଦେଶର ପ୍ରଥମ ରାଜ୍ୟ ଭାବେ ପଞ୍ଜାବ ଜରୁରୀ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କରିବା ପରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, ଦିଲ୍ଲୀ ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ।  ଦେଶର ବଳକା ରାଜ୍ୟଗୁଡିକ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ଘୋଷଣା କରିସାରିଛନ୍ତି । ଦେଶରେ କରୋନା ନେଇ ସରକାର ବିଭିନ୍ନ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts