Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ରାଣୀ ଭଲ ନା ଦୈତାରୀ ? କଳାକାର ଏବଂ ମାଲିକଙ୍କ କଳି ଏବେ ଦାଣ୍ଡରେ ପଡି ହାଟରେ ଗଡୁଛି, ଶୁଣନ୍ତୁ…

1/06/2020 at 6:41 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧/୬: ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାତ୍ରାଜଗତରେ କଳାକାର ଏବଂ ମାଲିକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କରୋନା ଲଗାଇଥିବା ନିଆଁ ଧୀରେ ଧୀରେ କୁହୁଳିବାରେ ଲାଗିଛି। ଯାତ୍ରା ମାଲିକମାନେ କଳାକାରମାନଙ୍କୁ ଦୋଷ ଦେଉଥିବା ବେଳେ କଳାକାରମାନେ ମଧ୍ୟ ଯାତ୍ରା ମାଲିକଙ୍କ ଉପରୁ ଆଙ୍ଗୁଳି ଉଠାଇଛନ୍ତି। କଳାକାର ଏବଂ ମାଲିକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲାଗିଥିବା କନ୍ଦଳ ଦାଣ୍ଡରେ ପଡି ହାଟରେ ଗଡୁଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏବଂ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲ ସବୁଆଡ଼େ ଏହି ଚର୍ଚ୍ଚା ଲାଗି ରହିଛି। ଏହି ସମୟରେ ଯାତ୍ରା କଳାକାର ପୀୟୁଷ ଏକ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ରଖିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ଆଇଟମ୍ ଗାର୍ଲ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ଭଲ ନା ଯାତ୍ରା ଜଗତର ସୁନାମ ଧନ୍ୟ କଳାକାର ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡା ଭଲ? ଶୁଣନ୍ତୁ ଯାତ୍ରା ଜଗତର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖଳନାୟକ ପୀୟୁଷ କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି…..

ପୀୟୁଷଙ୍କ ମତରେ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଠିକ୍ ଅଛନ୍ତି। ଏପଟେ ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଠିକ୍ ଅଛନ୍ତି। ହେଲେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଯେ, ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ୍ ପାଣ୍ଠିକୁ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ସହାୟତା କରିଛନ୍ତି। ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ଦେଇଥିବା ସହାୟତା ପରୋକ୍ଷ ଭାବରେ ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିବ। ସେଥିପାଇଁ ରାଣୀଙ୍କୁ ଅଶେଷ ଅଶେଷ ଧନ୍ୟବାଦ। ହେଲେ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ  ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ସହାୟତା ଦେବା ବେଳେ ଜିଲ୍ଳାପାଳଙ୍କ ସହ ଉଠାଇଥିବା ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଯାହାଫଳରେ ତାଙ୍କ ସହାୟତା ଦେବା କଥା ସମସ୍ତେ ଜାଣି ପାରିଲେ।

ହେଲେ ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡା ପ୍ରତ୍ୟେକ୍ଷ ଭାବେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଆନ୍ତି। ଅଧିକାଂଶ କଳାକାରଙ୍କୁ ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡା ନିଜ ପ୍ୟାକେଟ୍‌ରୁ ଟଙ୍କା ଦେଇ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଆନ୍ତି। ଯେଉଁ ସ୍ଥାନକୁ ସେ ଯାତ୍ରା କରିବା ଲାଗି ଯାଆନ୍ତି, ସେଠାରେ ଥିବା ଛୋଟ ଛୋଟ କଳାକାରଙ୍କ ପାଖରେ ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡା ୫୦୦/୧୦୦୦ ଗୁଞ୍ଜି ଦିଅନ୍ତି। ସେହି ସମୟରେ ସେ କିନ୍ତୁ ଫଟୋ ଉଠାନ୍ତି ନାହିଁ। ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ସହାୟତା କରିବା କଥା ନଜର ଆଡ଼ୁ ଆଳରେ ରହେ ବୋଲି ପୀୟୁଷ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts