Tuesday, October 15, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଆରଏସପି ଇଞ୍ଜିନିୟରଙ୍କୁ ଲୁହାରଡରେ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା : ଗିରଫ ହେଲା ଠିକା ଶ୍ରମିକ

ରାଉରକେଲା ୧୬|୯; ଆରଏସପି ଇଞ୍ଜିନିୟରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତଥା ହତ୍ୟାକାରୀ ଠିକା ଶ୍ରମିକକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଠିକା ଶ୍ରମିକ ଅନୀଲ ଲୋହାରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଟାଙ୍ଗରପାଲି ପୋଲିସ ।ଗତକାଲି ଇଞ୍ଜିନିୟର ଜେ. ଗଣେଶ କୁମାରଙ୍କୁ ଲୁହାରଡରେ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା ।ମୃତ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଜେ. ଗଣେଶ ଫେରୋଷ୍କ୍ରାପ୍ ନିଗମ ଲିମିଟେଡ୍‌ରେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ୟେ, ଗତ କାଲି ଥିଲା ଇଂଜିନିୟର ଡେ ଆଉ ଏହି ଇଂଜିନିୟର ଡେ ରେ ଜଣେ ଇଂଜିନିୟରଙ୍କୁ ପିଟି ପିଟି କରାଯାଇଥିଲା ହତ୍ୟା , ଆଉ  ହତ୍ୟା କରିଛି ଜଣେ ଠିକା ଶ୍ରମିକ ।ରାଉରକେଲା ଷ୍ଟିଲ ପ୍ଲାଣ୍ଟ ଭିତରେ ଥିବା   ଫେରୋସ୍କାରପ ନିଗମ ଲିମିଟେଡ଼ ପରିସରରେ ଲୁହା ରଡ ରେ ପିଟି କରାଯାଇଥିଲା ହତ୍ୟା, ।ଠିକା ଶ୍ରମିକର ଆକ୍ରମଣରେ ଇଂଜିନିୟର ଜେ ଗଣେଶ କୁମାରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ମୃତ ଇଞ୍ଜିନିୟରଙ୍କ ଘର ଚେନାଇରେ ।ଜେ. ଗଣେଶ କୁମାର ଫେରସ୍କାରପ ନିଗମ ଲିମିଟେଡ଼ ର ଇଂଜିନିୟର ଭାବରେ କାମ କରୁଥିଲେ ।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ଠିକାଶ୍ରମିକ ବାରମ୍ବାର କାମରେ ଠକୁଥିବାରୁ ତାକୁ ଅନେକ ବାର ଚେତାବନୀ ଦେଇ ଆସୁଥିଲେ ଇଂଜିନିୟର ଜେ.ଗଣେଶ କୁମାର ।ଗତକାଲି  ଅପରାହ୍ନ ରେ କାମ ଚାଲୁଥିବା ସମୟରେ ଠିକା ଶ୍ରମିକ ଅନିଲ ଲୋହାର କାମ ନକରି ଠକିବାରୁ ତାକୁ ପାଟି କରିବା ସହ ତାଗିଦ କରିଥିଲେ ଇଂଜିନିୟର ଜେ ଗଣେଶ କୁମାର ।

ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଏକ ଲୁହା ରଡରେ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା  ଠିକା ଶ୍ରମିକ ଅନିଲ ଲୋହାର । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଇନିଜିନିୟର ଜେ ଗଣେଶ କୁମାରଙ୍କୁ ଆଇଜିଏସର ଆଇସିୟୁ ରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ତାରେ ମୃତ୍ୟୁ  ଘଟିଥିଲା ।

ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ଟାଙ୍ଗରପାଲି ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅନିଲ ଲୋହାରକୁ ଗିରଫ କରିଛି, ଅନିଲ ଲୋହାରର ଘର ଫର୍ଟିଲାଇଜର ବାଲିଜୋରିରେ ।ମୃତ ଦେହ ଆଇଜିଏଚ ଶବ ଗୃହରେ ରଖାଯାଇଛି । ଚେନାଇରୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଆସିଲେ ହେବ ଵ୍ୟବଛେଦ ।

285 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର