Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ଡକାର ରାଲିରେ ଆହତ ଫରାସୀ ରାଇଡର ଚେର୍ପିନ୍‌ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

15/01/2021 at 5:28 PM

ପ୍ୟାରିସ୍‌ : ପ୍ରଶିଦ୍ଧ ମୋଟର  ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ଡକାର ରାଲିର ସପ୍ତମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆହତ ମୋଟର ସାଇକେଲ ରାଇଡର ପିୟରେ ଚେର୍ପିନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଡାକର ଆୟୋଜକ ଶୁକ୍ରବାର ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଖବର ପ୍ରସାରିତ ହେବା ପରେ ବିଶ୍ୱର ମୋଟରସ୍ପୋର୍ଟସ୍‌ରେ ଋଚି ରଖୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି।

ଆୟୋଜକଙ୍କ ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚେର୍ପିନ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ହସ୍ପିଟାଲରେ ୪ ଦିନ ଧରି ଚିକିତ୍ସିତ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।  ୫୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଆମେଚର ମୋଟର ସାଇକେଲ ରାଇଡର ଦୁବାଇରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ପ୍ରତିଯୋଗୀତାରେ ନିଜ ସହାୟକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାଙ୍ଗରେ ରଖିନଥିଲେ।

ଦୁବାଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ତାଙ୍କର ନ୍ୟୁରୋ ସର୍ଜରି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସେ କୋମାରେ ଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଏୟାର ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯୋଗେ ଫ୍ରାନ୍ସ ଅଣାଯିବା ରାସ୍ତାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା କୁହାଯାଇଛି। ସେ ଗତ ୧୦ ତାରିଖ ଦିନ ସପ୍ତମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରତିଯୋଗୀତା ବେଳେ ମୋଟର ସାଇକେଲରୁ ଖସିପଡି ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଆୟୋଜକଙ୍କ ଅନୁସାରେ ମେଡିକାଲ ହେଲିକପ୍ଟର ତାଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳେ ସେ ଅଚେତ ପଡିଥିବା ଦେଖା ଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ତୁରନ୍ତ ସର୍ଜରି କରାଯିବା ପରେ ସକକାରୁ ଜେଦହସ୍ଥିତ ହସ୍ପିଟାଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ସେଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ଫ୍ରାନ୍ସ ସହର ଲିଲେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କାଳରେ ସେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts