Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କାର୍‌-ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଉପରେ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୧୩ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଯୁବତୀକୁ ଅପହରଣ ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ

17/06/2018 at 11:32 AM

ସରକାର ନାରୀ ମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ନିମନ୍ତେ ସଚେତନା ପରେ ସଚେତନା ଆଇନ ପରେ ଆଇନ କରିଚାଲିଛନ୍ତି । ହେଲେ କେତେକ କାମୁକ କାମାନ୍ଧ ପୁରୁଷଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ନାରୀକୁ ଅଗ୍ରାଧତ୍କାର ଦିଆଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଘରେ ନିଜେ ସେ ସୁରକ୍ଷିତ ନୁହେଁ |
ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅଠରବାଟିଆ ଠାରେ । ପିଡିତା ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଯୁବତୀ । ପାଟି ଖୋଲୁନଥିବା ଯୁବତୀର ବାପା ମା ଘରେ ନଥିବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ସେର୍ହି ଗ୍ରାମର କିଛି ଦୁର୍ବୁତ ପିଡିତାକୁ ଯୋର ଜବରଦସ୍ଥ ଅପହରଣ କରି ପୁନେ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଯୁବତୀକୁ ଧମକ ଚମକ ଦେଇ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ସୁଯୋଗ ପାଇ ପିଡିତା ସେଠାରୁ ଏକ ଅଟୋ ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ଓ ଟ୍ରେନ ଯୋଗେ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଚିଂ ତାର ବାପାକୁ ଫୋନ ଯୋଗେ ଜଣାଇବା ପରେ ପିଡିତାର ବାପା ଭବେନଶ୍ବରରୁ ପିଡିତାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ ।
ଅନ୍ୟପଟେ ପିଡିତାର ବାପା ଝିଅର ଖୋଜ ଖବରନପାଇ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନାର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ । ହେଲେ ପିଡିତା ବାପାଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ପିଡିତା ସାବାଳିକା ଥିବାରୁ ପୋଲିସ ପ୍ରଥମେ ଏତଲା ରଖିନଥିଲେ । ପରେ ନିଜେ ପିଡିତା ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି । ତଦନ୍ତ ପରେ ପ୍ରକୃତ ସତ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି | ଜଣେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଯୁବତୀକୁ ଅପହରଣ ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା କଥା ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଅଂଚଳରେ ଏକ ଆଲୋଡନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଏବଂ ତୁରନ୍ତ ଦୋଷିକୁ ଧରାଯାଇ ଦୋଷୀ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇର ବହୁ ବୁଦ୍ଧିଯିବୀ ଦାବୀ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts