Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ୨ କାର୍, ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଦମଦାର୍ ବ୍ୟାଟିଂ : ବଢିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଚିନ୍ତା, ବିସିସିଆଇ ପୋଷ୍ଟ୍ କଲା ଭିଡିଓ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୪୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମୋହନା ବାପା-ପୁଅ ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ୧୨ ଅଟକ, ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରୁ ଡବଲ୍ ମର୍ଡର୍ !
  • ||
  • ଇସ୍ରାଏଲ୍‌ରେ ସରିଲା ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଶାସନ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ : ୧୬ ଯାଏଁ ପାଗ ମେଘୁଆ, ହେବ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଷା
  • ||

ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଯୁବତୀକୁ ଅପହରଣ ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ

17/06/2018 at 11:32 AM

ସରକାର ନାରୀ ମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ନିମନ୍ତେ ସଚେତନା ପରେ ସଚେତନା ଆଇନ ପରେ ଆଇନ କରିଚାଲିଛନ୍ତି । ହେଲେ କେତେକ କାମୁକ କାମାନ୍ଧ ପୁରୁଷଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ନାରୀକୁ ଅଗ୍ରାଧତ୍କାର ଦିଆଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଘରେ ନିଜେ ସେ ସୁରକ୍ଷିତ ନୁହେଁ |
ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅଠରବାଟିଆ ଠାରେ । ପିଡିତା ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଯୁବତୀ । ପାଟି ଖୋଲୁନଥିବା ଯୁବତୀର ବାପା ମା ଘରେ ନଥିବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ସେର୍ହି ଗ୍ରାମର କିଛି ଦୁର୍ବୁତ ପିଡିତାକୁ ଯୋର ଜବରଦସ୍ଥ ଅପହରଣ କରି ପୁନେ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଯୁବତୀକୁ ଧମକ ଚମକ ଦେଇ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ସୁଯୋଗ ପାଇ ପିଡିତା ସେଠାରୁ ଏକ ଅଟୋ ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ଓ ଟ୍ରେନ ଯୋଗେ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଚିଂ ତାର ବାପାକୁ ଫୋନ ଯୋଗେ ଜଣାଇବା ପରେ ପିଡିତାର ବାପା ଭବେନଶ୍ବରରୁ ପିଡିତାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ ।
ଅନ୍ୟପଟେ ପିଡିତାର ବାପା ଝିଅର ଖୋଜ ଖବରନପାଇ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନାର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ । ହେଲେ ପିଡିତା ବାପାଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ପିଡିତା ସାବାଳିକା ଥିବାରୁ ପୋଲିସ ପ୍ରଥମେ ଏତଲା ରଖିନଥିଲେ । ପରେ ନିଜେ ପିଡିତା ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି । ତଦନ୍ତ ପରେ ପ୍ରକୃତ ସତ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି | ଜଣେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଯୁବତୀକୁ ଅପହରଣ ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା କଥା ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଅଂଚଳରେ ଏକ ଆଲୋଡନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଏବଂ ତୁରନ୍ତ ଦୋଷିକୁ ଧରାଯାଇ ଦୋଷୀ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇର ବହୁ ବୁଦ୍ଧିଯିବୀ ଦାବୀ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts