Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ମୋହାଲୀ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡିୟମରୁ ହଟାଗଲା ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳୀଙ୍କ ଫଟୋ , ବିଶ୍ବକପରେ ମଧ୍ୟ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ନଖେଳିବା ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମତ

18/02/2019 at 4:09 PM

ଚଣ୍ଡିଗଢ୧୮|୨: ପୁଲୱାମାରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣକୁ ବିରୋଧ କରି ପଞ୍ଜାବ କ୍ରିକେଟ ସଂଘ(ପିସିଏ) ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛି । ସହିଦ ଯବାନଙ୍କ ପରିବାର ପ୍ରତି ସହାନୁଭୂତି ଜଣାଇବା ପାଇଁ ମୋହାଲୀ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡିୟମ ଭିତରେ ଲାଗିଥିବା ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ଫଟୋ ବାହାର କରାଯାଇଛି। ପୁଲୱାମା ଘଟଣା ପରେ ପୁରା ଦେଶରେ ପାକିସ୍ତାନ ବିରୋଧରେ କ୍ରୋଧର ନିଆଁ ଜଳୁଛି । ଲେକଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ ଓ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ପଂଜାବ କ୍ରିକେଟ ସଂଘ ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛି।
ସଂଘର କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଅଜୟ ତ୍ୟାଗୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋହାଲୀ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳୀଙ୍କର ପାଖା ପାଖି ୧୫ଟି ଫଟୋ ଲାଗିଥିଲା। ୨୦୧୧ ମସିହା ବିଶ୍ୱ କପ ସମୟରେ ରେ ଭାରତ ଓ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ଏଠାରେ ମ୍ୟାଚ ଖେଳା ଯାଇଥିଲା। ସେମିଫାଇନାଲରେ ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନକୁ ୨୯ ରନରେ ହରାଇ ଥିଲା। ସେହି ସମୟରେ ପାକିସ୍ତାନ ଟିମ୍‌ର କପ୍ତାନ ଶାହିଦ ଆଫ୍ରିଦୀ ଥିଲେ। ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ସେତେବେଳେ ଆଫ୍ରିଦି, ଜାଭେଦ ମିଆଁଦାଦ, ୱସିମ ଅକ୍ରମ, ଓ ଆଉକିଛି ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳୀଙ୍କ ଫଟୋ ଲଗାଯାଇଥିଲା। ଯାହା ଏବେ ବାହାର କରିଦିଆଯାଇଛି ।  
ଶନିବାର ଦିନ ମୁମ୍ୱାଇ କ୍ରିକେଟ କ୍ଲବ ଅଫ ଇଂଡିଆ(ସିସିଆଇ) ମଧ୍ୟ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣକୁ ବିରୋଧ କରି ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ପୋଷ୍ଟର ଢାଙ୍କି ଦେଇଥିଲେ। ସିସିଆଇର ସଚିନ ସୁରେଶ ବାଫନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଇଂଡିଆ ଟିମ୍‌କୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ବିଶ୍ୱ କପରେ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବା ଉଚିତ୍‌ ନୁହଁ।

 

   Related Posts